Miły gest kin. Przy wejściu na "Kobiety mafii" będą rozdawać widzom kominiarki, żeby ich nie poznano

Widzowie przed seansem "Kobiet mafii" dostaną kominiarki.
Widzowie przed seansem "Kobiet mafii" dostaną kominiarki. Fot. 123rf.com
W kinach można już obejrzeć "Kobiety mafii", pierwszy z szesnastu filmów Patryka Vegi w tym roku. Multipleksy wyszły naprzeciw widzom, którzy chcieliby na niego pójść, ale wstydzą się, że ktoś ich zobaczy i oferują im kominiarki.

Kominiarki będą oferowane widzom przy wejściu na seans "Kobiet mafii", tak jak na filmach 3D rozdaje się okulary. Mogą z nich bezpłatnie skorzystać wszyscy ci, którzy na film Vegi przyszli wyłącznie "żeby wreszcie zobaczyć, o co tyle szumu".

– Cieszę się, że pomyślano o tych, którymi, tak jak mną, kieruje dziwna, masochistyczna ciekawość i nie chcą, żeby ktoś wiedział o ich upodobaniach – mówi Bartosz (imię zostało zmienione).

Wcześniej kina próbowały wprowadzić dla widzów bojących się, że ktoś ich przyłapie na filmie Vegi specjalne Sale Wstydu bez żadnych oznaczeń. W końcu jednak postawiono na prostsze rozwiązanie, które dodatkowo koresponduje z tematem produkcji.

– Raz tylko doszło do zabawnej pomyłki, gdy na przedpremierze zjawili się zamaskowani gangsterzy z grupy mokotowskiej i wzięli przypadkowego widza za jednego z nich – opowiada pracownik Multikina.

To jest ASZdziennik, wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...