Wyczyn antyszczepionkowców z Polski. Opracowali teorię bardziej absurdalną od tej o autyzmie

Fot. Pixabay
Podręczniki Jerzego Zięby trzeba będzie napisać od nowa. Wszystko za sprawą teorii, którą opublikowano na szanowanym fanpejdżu antyszczepionkowym. Polka jako pierwsza na świecie udowodniła szkodliwość szczepień na przykładzie koni ze stadniny w Janowie Podlaskim – dowiaduje się ASZdziennik.


Komentatorzy ze "Stopstopnop - punktujemy antyszczepionkowców" są zgodni: badania pani Elizy przebijają absurdem teorie o wywoływaniu autyzmu propagowane przez czołowych polskich antyszczepionkowców.
– Do tej pory na facebookowych grupach "Stop NOP" pokutował pogląd, że Big Pharma truje nas szczepionkami na odrę w celu depopulacji globu i wybicia swoich klientów - zdradza nam Paweł, który jako dziecko został zaszczepiony i żyje, więc nie chce, by jego dzieci przechodziły przez tę samą gehennę. – Dziś zwracamy się do żony perkusisty The Rolling Stones, by uratowała nas tak jak przed nanocyborgami w szczepionkach ratowała konie.
Wiarygodności ustaleniom pani Elizy dodaje fakt, że publikacja wpisu o skręcie kiszek koni ze stajni w lubelskiem nie była poprzedzona researchem, tak lubianym przez establishment medyczny skorumpowany pieniędzmi od koncernów farmaceutycznych.

Z tego powodu sprawy jak zwykle nie chcą komentować środowiska pediatrów i weterynarzy.

Nadal zastanawiają się, czy w teorii o koniach bardziej zabrakło wiedzy o szczepieniach, znajomości zoologii i anatomii nieparzystokopytnych, czy też po prostu trochę przyzwoitości i rozsądku.

To jest ASZdziennik. Teoria spiskowa o koniach z Janowa Podlaskiego naprawdę narodziła się w głowie antyszczepionkowców.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...