Modowy sukces Warszawy. Swoim outfitem z mgły przebiła stylówki z nowego Vogue'a

Fot. facebook.com/warsawbydrone
Wielkie poruszenie w świecie mody miejskiej wywołała sesja nowej supermodelki z Mazowsza. Warszawa pokazała na Facebooku stylówkę utkaną z gęstej mgły. I wszystko wskazuje na to, że wylansowała wśród polskich miast modę na odcienie szarości.

Wszystko za sprawą outfitu z zawieszonych w powietrzu kropelek wody oraz niezwykłego kadru, w którym uchwycił ją fotograf z Warsaw by Drone. Zachwycone miasta są zgodne: to prawdziwy must-have sezonu.
– Tak wymyślne stylizacje utrudniają nieco widoczność, ale czego się nie robi by zabłysnąć na tle innych miast - komentują sesję zdjęciową Warszawy architekci. – Warto zwrócić uwagę na wysoką koncentrację kropel wody i odważnie odsłonięte szczyty PKiN i śródmiejskich biurowców.
Outift 1,7-milionowej mazowszanki zainspirował już dziesiątki ośrodków miejskich z innych województw. Nieoficjalnie wiadomo, że o podobnej stylizacji marzą m.in. Łódź, Bydgoszcz i Gdynia. W komentarzach na Fejsie wypytują Warszawę, gdzie można znaleźć takie szare dodatki i czy jej zdaniem będą pasować do Piotrkowskiej, Spichrzów nad Brdą czy Skweru Kościuszki.

Warszawa chętnie pomaga innym koleżankom i podkreśla, że wystarczy, by wilgotne powietrze napłynęło nad chłodniejsze podłoże. Dodaje też, że w zanadrzu zawsze mieć ze sobą drona.

I przestrzega przed tanimi imitacjami z trującego smogu.

To jest ASZdzienik, ale Warszawie w tej stylówce jest bardzo do twarzy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...