Naloty ABW na pączkarnie w całym kraju. Od lat działały w zmowie z czołowymi trenerkami fitness

To królowe polskiego fitnessu. Czy są też królowymi cukiernictwa?
To królowe polskiego fitnessu. Czy są też królowymi cukiernictwa? Fot. Ewa Chodakowska / Anna Lewandowska / Facebook
Dzień po Tłustym Czwartku to żniwa dla trenerek fitness. To wtedy gnany wyrzutami sumienia naród prosi o wybaczenie i błaga o dodatkowy zestaw ćwiczeń i chłostę końską dawką cytatów motywacyjnych. Jak się jednak okazuje te fitnessowe żniwa nie są dziełem przypadku.

- ABW przeprowadza naloty na największe cukiernie w całym kraju podejrzewając je o związki z najbardziej znanymi trenerkami fitness w kraju - dowiaduje się ASZdziennik.

Funkcjonariusze, którzy z uwagi na ogromne zainteresowanie klientów, musieli ustawić się w kolejkach już około północy, działali na zlecenie prokuratury krajowej od lat przyglądającej się podejrzanym związkom branży cukierniczej i fitness.

- To wzór, który powtarza się od lat - tłumaczy nam jeden ze śledczych. - Branża fitness wyznacza swoim klientom tak rygorystyczne diety, że ci w pewnym momencie nie wytrzymują i wpadają w szpony pączków z różą, co z kolei wywołuje wyrzuty sumienia i gdzie ci nieszczęśnicy wtedy wracają? No właśnie. To nie może być przypadek.

Jak informuje rzecznik ABW, funkcjonariusze w toku czynności śledczych zabezpieczyli kilkanaście tysięcy pączków w całym kraju i jeszcze na miejscu przystąpili do badania dowodów.

Z naszych informacji wynika, że czynności dowodowe przebiegają tak sprawnie, że już jutro zarówno Ewa Chodakowska jak i Anna Lewandowska mogą spodziewać się wizyty potężnych zespołów śledczych.

Proszących o zestaw ćwiczeń.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia są prawdopodobnie zmyślone.
Trwa ładowanie komentarzy...