Nalot policji na bary w Warszawie. 5 tys. osób zatrzymanych za znęcanie się nad etykietami piwa

Fot. Pexels.com
Ponad 2 tysiące butelek piwa kraftowego i drugie tyle po koncerniakach odbili z rąk groźnych psychopatów antyterroryści w Warszawie – poinformował rzecznik stołecznego oddziału CBPŚ. To bilans akcji ratunkowej, jaką policja przeprowadziła na terenie całego Śródmieścia.

Do interewencji doszło po telefonie zastrzegającego anonimowość mikrobrowaru. Jeden z piwowarów ujawnił, że w stolicy od baru do baru grasują sadyści, którzy znęcają się nad stylowymi etykietami jego IPY i APY.

– Patroluję Zbawiksa od sześciu lat, ale jeszcze nigdy nie widziałem "Miłosława" w takim stanie – przyznaje starszy aspirant Kazimierz Jaszczuk, dzielnicowy rewiru w którym doszło do nalotu. – Wiele butelek było jeszcze niedopitych, a z ich etykiet właściwie nie było już czego zbierać.

Zatrzymani plątali się w zeznaniach i nie potrafili wytłumaczyć swoich czynów. Wiadomo jedynie, że na pewno nie byli kolekcjonerami i robili to dla zaspokojenia własnych, mrocznych żądz.

– Jedni tłumaczyli, że nie zdawali sobie sprawy z tego co robią, inni, że czuli się niezręcznie i próbowali odreagować dyskomfort związany z przebywaniem wśród ludzi, kolejni, że musieli koniecznie czymś zająć ręce, a jeszcze inni, że rozmowa im się nie kleiła i po prostu chcieli jakoś twórczo spędzić czas – podała policja.

Mundurowi nie dali wiary tym tłumaczeniom. Na miejsce wezwano psychologów i behawiorystyków. Mają ocenić, skąd wzięły się u nich skłonności do okrutnego znęcania się nad drobnymi skrawkami papieru.

W czasie nalotu na multitapy i klubokawiarnie zatrzymano blisko 5 tysięcy całkowicie zaskoczonych warszawiaków. Grożą im zarzuty zdzierania, zdrapywania, skubania, odklejania, ścierania, obdrapywania, skrobania, strzępienia, wydzierania, oskubywania, obdzierania, rozszaprywania, odrapywania i rozrywania.


Najbardziej agresywnych smakoszy piwa zabezpieczono kajdankami.

Po zatrzymaniu próbowali zdrapać z radiowozów policyjne oznakowanie.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Trwa ładowanie komentarzy...