Skandal na studniówce w Białej Podlaskiej. Millenialsi obalili tezę, że gapią się tylko w smartfony

Fot. facebook.com/IV.LO.STASZIC
Nie tak miał wyglądać kolejny nagłówek o nastolatkach, którzy nie mają w życiu żadnych pasji poza League of Legends, gifami z Tumblra i gapieniem się całe dnie w ekrany swoich drogich smartfonów. Wszystko za sprawą tych okropnych millenialsów. Znów mieli czelność pokazać, że nie pasują do stereotypu.

Wystarczyła bowiem jedna studniówka rocznika '99 z IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej, by obalić tezy o przegranym pokoleniu pracowicie ukute przez media i smutnych 30-latków z całego kraju.
Na filmie wyraźnie widać, jak grupa millenialsów bez skrupułów udowodnia mądralom ze starszych roczników, że mogą tylko pozazdrościć im kreatywności, pracowitości, talentu i zaangażowania.

4,5 minuty walca wystarczyło, by rozprawić się z mitem o tym, że młode pokolenie nie widzi już świata poza ekranem swoich iPhone'ów i pianką karmelowego latte z Starbucksa.

Oburzeni 30-latkowie przekonani jak dotąd o swojej wyższości ustalili, że za choreografią stała jedna z nauczycielek z Białej Podlaskiej, profesor Aneta Pszczoła-Dołęzka. Pojawił się nawet pomysł zatrudnienia jej do rekonstrukcji studniówek z 1974-2007, by starszyzna mogła udowodnić, że też tak potrafi.

Plan szybko upadł, bo jednak nie potrafi.

To jest ASZdziennik. Walc uczniów z Białej Podlaskiej nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...