Mega odkrycie w TVN. W trailerze "Iron Majdan" wybiło niewyczerpane źródło cytatów Małgorzaty Rozenek

Fot. tvn.pl
Tak wielkie odkrycie trudno utrzymać w tajemnicy. Na prawdziwą żyłę złota trafili producenci programu "Iron Majdan", który trafił do wiosennej ramówki TVN-u - dowiaduje się ASZdziennik. W jego trailerze znaleziono kopalnię nowych złotych cytatów Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana.

– Małgorzata Rozenek wraca z sequelem słynnego "nie mów do mnie teraz" i wszystko wskazuje na to, że warto było czekać – mówi nam osoba związana z produkcją "Iron Majdana". – Zwiastun wykazuje wysokie stężenie czystego rozenku i wiele pierwiastków szlachetnego majdanu.
Jak wynika z pierwszych analiz, "Iron Majdan" to pochodna "Azja Expressu" pozbawiona zbędnych uczestników. W odcinkach widać jedynie Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana. Spełnia to nadzieję setek tysięcy fanów, którzy od lat wierzyli w istnienie złóż tak bogatych w leksykalno-psychologiczne złoto.

– Z dzisiejszej perspektywy nie martwi mnie ocieplenie światowe – deklaruje zmarznięta Małgorzata Rozenek w zwiastunie "Iron Majdana"

– Patrz w moją stronę! – ruga niespodziewanie swojego partnera, twórczo rozwijając ideę "nie mów do mnie teraz".

– A co to mi tu wiąże?! – zwraca się do Bogu ducha winnego instruktora podczas wyprawy w górach. – Ja i tak proszę pana nie idę na dół, Radzio też nie pójdzie!

Jak ustalił ASZdziennik, wydobycie cytatów z reality show ma rozpocząć się 5 marca, podczas telewizyjnej premiery "Iron Majdana" w TVN. Na dostawę świeżego surowca czekają zniecierpliwieni fani.

To jest ASZdziennik. Żaden cytat Małgorzaty Rozenek nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...