Hej, Karnowscy! Macie antysemicki syf pod tekstem o prezydencie Izraela. Usuńcie albo wszystkim pokażemy

Antysemickie komentarze na wPolityce.pl. Ostrzegamy przed akcją "rosyjskich trolli" oczerniających Polaków.
Antysemickie komentarze na wPolityce.pl. Ostrzegamy przed akcją "rosyjskich trolli" oczerniających Polaków. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta / wPolityce.pl
Drodzy bracia Karnowscy. Wszyscy wiemy, że Polacy to naród szanujący inne nacje, że w ogień by za bliźnim skoczył, a przypisywanie nam antysemityzmu to robota Moskwy, Berlina i Tel Awiwu. Dlatego, żeby zachować ten idylliczny obraz, mamy małą prośbę.

Od weekendu z zaciekawieniem czytamy teksty o kryzysie polsko-izraelskim na waszym portalu wPolityce.pl.

Wielce zajmujące są wasze teksty o tym, że wszystko było ukartowane, bo chodzi o reprywatyzację majątku o wartości 800 mld dolarów. Albo, że nie powinniśmy się kajać "bo nikt nie może od nas wymagać, abyśmy wyżej cenili żydowską wrażliwość od własnej". Wiele też wnoszą tweety waszych publicystów.
Ze zdziwieniem czytamy więc komentarze na waszym portalu.

Weszliśmy bowiem w sekcję wypowiedzi waszych czytelników pod zwiastującym uspokojenie konfliktu na linii Warszawa-Tel Awiw. Pod artykułem "Prezydenci Polski i Izraela wezmą udział w Marszu Żywych. Razem upamiętnią ofiary Zagłady" pojawiły się dosłownie znikąd dziesiątki wpisów rosyjskich trolli, którzy próbują sprawić wrażenie, że na Waszym portalu płynie antysemickie szambo.
Wiemy, że Polacy, najwspanialszy naród Sprawiedliwych wśród Narodów Świata i nigdy nie zniżyliby się do prezentowanego w komentarzach poziomu.

Dlatego dajemy wam godzinę na przejrzenie tych 150 komentarzy i usunięcie antysemickiego gnoju.

Albo wszystkim je pokażemy i ktoś może pomyśleć, że takich macie czytelników.

P.S. Mamy screeny.


AKTUALIZACJA

Po naszym tekście wPolityce wyłączyło możliwość komentowania pod artykułem o prezydencie Izraela.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...