Piękny gest "Przeglądu Sportowego". Oddali myśli milionów Polaków na jednej okładce

Fot. "Przegląd Sportowy"
O "czterech wielkich sercach" pisze na stronie tytułowej dzisiejszy "Przegląd Sportowy". I tą okładką najlepiej wyraża to, co ekipie z K2 myślą dziś miliony Polaków. Adam Bielecki, Denis Urubko, Jarosław Botor i Piotr Tomala przeprowadzili spektakularną akcję ratunkową na Nanga Parbat i uratowali życie Elisabeth Revol.

Dokonali niemożliwego i w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin wykazali się nadludzką odwagą, siłą, poświęceniem i determinacją. To zrozumiałe, że dla takich wyczynów i postaw może często brakować słów. Dlatego "Przegląd Sportowy" na jednym zdjęciu wyraził to, o czym myślą dziś miliony.
Wraz "Przeglądem Sportowym", chwałę i cześć bohaterom Nanga Parbat nieustannie oddają też Polacy, którzy nie mają cienia wątpliwości, że mamy do czynienia z bohaterami.

Oto prawdziwe komentarze z profilu Adama Bieleckiego.

–Mało mam w życiu autorytetów. Ale to, co zrobiła Wasza Czwórka, wprawia mnie w najwyższy podziw - czytamy w jednym z komentarzy na profilu Adama BIeleckiego. – Dziękuję. Za Wasz niepojęty dla przeciętnego człowieka wysiłek, ale przede wszystkim za to, po co ten wysiłek podjęliście. To najcenniejsza lekcja człowieczeństwa

– Szacunek dla Tych którzy podjęli heroiczny wysiłek, dając żywe świadectwo życia w drodze ku drugiemu człowiekowi - dodaje kolejny komentator. - Wielki szacunek także dla Tomka - pomimo życiowych zakrętów i trudności potrafił odnajdywać w życiu własną drogę i wspinać się na własne szczyty.


– Tomek wejdzie z Wami na K2. Jesteście cudowni! Nie wiem czego Wam życzyć, bo dla mnie osiągnęliście najwyższy ze szczytów - szczyt człowieczeństwa. Chylę czoła i modlę się o Wasz szczęśliwy powrót po zdobyciu K2!

To jest ASZdziennik. Nic nie zostało zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...