Dramat 27-latki. Chłopak zabrał ją na domówkę, obiecał, że nie zostawi jej sa... – Ooo, hej, staary!

27-latka na domówce znajomych jej chłopaka.
27-latka na domówce znajomych jej chłopaka. Fot. 123rf.com
Maciek zaprosił swoją dziewczynę na imprezę organizowaną przez znajomego z Politechniki. Dagmara nikogo by tam nie znała, więc poprosiła, żeby dotrzymał jej towarzystwa przynajmniej do czasu, kiedy nawiąże z kimś rozmowę i poczuje się pewniej. Żeby nie zostawił jej samej, jak na domówce u Roberta. Albo na domówce u Jacka i Gosi. Albo na domówce u Pauliny.

Maciek przyznał, że czasem faktycznie rzuca się w wir zabawy ze znajomymi, ale tym razem już na pewno dopilnuje, żeby nie poczuła się opuszczona.

Kiedy dotarli na miejsce, Dagmara zdjęła kurtkę i weszła na 90 sekund do łazienki. Gdy wyszła, zauważyła roześmianego Maćka otoczonego kręgiem koleżanek i kolegów.

Dziewczyna przejrzała wszystkie okładki stojących na półkach książek, zjadła porcję sałatki z makaronem, przez pół godziny udawała, że pisze smsa, zaprzyjaźniła się z psem gospodarza i prawie zabrała głos w prowadzonej przez obce jej osoby rozmowie o nominacjach do Oscara.

Maciek zauważył ją po 3 godzinach, kiedy zbierała się do wyjścia.

– Sooorry, trochę się zagadałem. Już lecisz? Ja jeszcze trochę zostanę, OK? – powiedział.

– W ogóle, opowiadałem o tobie znajomym i strasznie cię polubili! Mamy zaproszenie do Alicji i Łukasza w przyszłą sobo... Ooo, Mati! Co ty tu robisz?!

To jest ASZdziennik, wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...