Sukces pracowników Działu Informowania o Tym, że Zaraz Będzie Weekend. Ich aktywność wzrosła o 420%

Pracownica Działu Informowania o Tym, że Zaraz Będzie Weekend kończy kolejny tydzień z doskonałym wynikiem.
Pracownica Działu Informowania o Tym, że Zaraz Będzie Weekend kończy kolejny tydzień z doskonałym wynikiem. Fot. 123rf.com
Pracownicy Działu Informowania o Tym, że Zaraz Będzie Weekend kończą kolejny tydzień ze świetnym wynikiem na koncie. Wcześniejsze dni nie zapowiadały sukcesu, ale dzięki piątkowej mobilizacji całego zespołu znów udało się zrealizować plan w zakresie informowania otoczenia, że zbliżające się sobota i niedziela będą wolne od pracy.

Efektów pogratulował pracownikom sam szef Firmy.

– Proszę o dosłownie chwilę uwagi! – zaczął. – Wielkie brawa dla Julii i jej całego działu za pracę nie na sto, ale na czterysta dwadzieścia procent!

Szef zwrócił uwagę, jak ważne dla świetnych wyników zespołu było "generowanie pozytywnego buzzu" w social mediach. Za przykład podał opublikowany przez Marlenę filmik "KIEDY NIE MAM JUŻ SIŁY, ALE MUSZĘ WYTRZYMAĆ JESZCZE JEDEN DZIEŃ W PRACY", który uzyskał ponad 2 tysiące reakcji i wrzucony przez Maćka mem z kotem.

– Wiem, że zaraz będzie weekend i nikomu się nie chce, ale mamy KPI do dowiezienia i proszę, żeby wszyscy wzięli przykład z Działu Informowania o Tym, że Zaraz Będzie Weekend - powiedział.

– Mówię to przede wszystkim do Działu Narzekania na Poniedziałek, który po świetnym początku tygodnia zupełnie osiadł na laurach.

To jest ASZdziennik, ale zaraz będzie weekend.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...