MOŻNA PŁAKAĆ JERZY OWSIAK WRACA! TO WIDEO MUSISZ ZOBACZYĆ.

Związek rozbity przez mroczny sekret. Dziewczyna po pół roku przyznała, że woli dubbing od napisów

Dziewczyna przez pół roku utrzymywała w sekrecie, że woli filmy z dubbingiem.
Dziewczyna przez pół roku utrzymywała w sekrecie, że woli filmy z dubbingiem. Fot. 123rf.com
27-letnia Karolina dopiero po sześciu miesiącach bycia parą wyjawiła 29-letniemu Michałowi mroczny sekret, który przed nim skrywała. Wyznała, że od oglądania filmów z napisami, jak każdy, kto ma w sobie choć odrobinę godności, woli słuchać groteskowych głosów polskich aktorów.

Nie można się dziwić Michałowi, że gdy usłyszał to horrendalne wyznanie z ust kobiety, w jednej chwili stracił do niej całe uczucie.

– Byliśmy razem w kinie wiele razy, oczywiście zawsze na filmach z napisami. Nigdy nie podejrzewałem, że zamiast oryginalnych dialogów, wolałaby wtedy słuchać beznamiętnie klepanych kwestii niedopasowanymi do pierwowzoru głosami – wspomina okłamywany przez długie miesiące mężczyzna.

Karolina przyznała, że ukrywanie swojej kuriozalnej słabości do polskiego dubbingu było błędem i ma nadzieję, że Michał kiedyś jej wybaczy.

– Bardzo go zraniłam i wiem, że już nigdy nie spojrzy na mnie tak jak dawniej, ale wierzę, że każdy zasługuje na drugą szansę - mówi kobieta. – Chciałabym jeszcze kiedyś móc coś wspólnie obejrzeć.

Po wielogodzinnych rozmowach i wizycie w poradni dla par, Michał wybrał się z Karoliną do kina na coś, co zadowoli obydwoje.

Na film animowany. Nikt nie wie dlaczego, ale tam dubbing jakoś potrafi być dobry.

To jest ASZdziennik, wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...