MOŻNA PŁAKAĆ JERZY OWSIAK WRACA! TO WIDEO MUSISZ ZOBACZYĆ.

Sukces Kazimierza z "Korony Królów". Zagrał w parodii "Korony Królów" i potwierdził, że jest Wielki

– Nie wiem co na to historycy, ale Kazimierz z "Rodzinki Królów" właśnie zdetronizował Kazimierza z "Korony Królów" – ocenia widz SNL Polska.
– Nie wiem co na to historycy, ale Kazimierz z "Rodzinki Królów" właśnie zdetronizował Kazimierza z "Korony Królów" – ocenia widz SNL Polska. Fot. yotube.com/snlpolska
To fajny skecz, ale powinien mieć przynajmniej 45 minut. Tak o gościnnym występie Mateusza Króla w SNL Polska mówią nawet najbardziej zagorzali hejterzy "Korony Królów". Aktor grający w serialu TVP rolę Kazimierza Wielkiego genialnie sparodiował samego siebie.

I potwierdził, że naprawdę jest wielki.

– Nie wiem co na to historycy, ale Kazimierz z "Rodzinki Królów" właśnie zdetronizował Kazimierza z "Korony Królów" – ocenia jeden z zachwyconych skeczem widzów. – I nie chodzi nawet o jego kostium, budżet serialu czy scenografię, tylko o gwiazdorski popis samego aktora.
W skeczu SNL Polska wyraźnie widać, że Mateusz Król ma duże poczucie humoru i zachowuje do siebie zdrowy dystans. Pierwsi hejterzy usunęli już z Facebooka swoje posty, w których oskarżali obsadę "Korony Królów" o drewniane aktorstwo.

– Nie przegapiłem żadnego odcinka "Korony Królów", ale dopiero po tym skeczu zrozumiałem, że Kazimierz jest Wielki – twierdzi Tomasz z Warszawy.

– Zrobiłam specjalnie dla niego pozłacaną koronę z 10 gwiazdkami z Filmwebu – dodaje Agnieszka z Białegostoku. – Na pewno cenniejsza od korony Łokietka.

Jak ustalił ASZdziennik, Mateusz Król szykuje się już na konsekwencje zdobycia nowych fanów. Jego wielbiciele zaapelowali bowiem do TVP o wprowadzenie drobnych korekt do scenariusza "Korony Królów".

Tak, by Mateusz Król nie musiał już wychodzić z postaci Kazimierza odegranej w skeczu SNL Polska.

To jest ASZdziennik, ale Mateusz Król naprawdę jest wielki.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...