Sukces młodych warszawiaków. W 6 dni zrobili w wynajętym mieszkaniu syf jak u siebie przez rok

Młodzi warszawiacy zostawili w wynajętym lokum syf, na który normalnie musieliby pracować przez cały rok.
Młodzi warszawiacy zostawili w wynajętym lokum syf, na który normalnie musieliby pracować przez cały rok. Fot. facebook.com/zakopane.zne
Wybita szyba, dwie dziury w podłodze, zalane dwie kanapy, łóżko i panele, zatkany zlew, pasta do zębów na ścianach i ogólny syf - to stan, do jakiego wynajęty apartament doprowadziła czwórka młodych ludzi z Warszawy w rekordowe 6 dni.

Wyczyn trzech chłopaków i dziewczyny robi wrażenie. Na pewno wprawił w osłupienie pana Gerarda, który wynajął młodzieży apartament w podhalańskim Kościelisku, a potem opisał ich rekord na Facebooku.
Tak zdewastować mieszkanie w tak krótkim czasie udawało się do tej pory jedynie Rolling Stonesom w latach 70., mieszkającym samotnie 30-letnim kawalerom i niektórym huraganom.
– Normalnie zajęłoby nam to rok albo przynajmniej kilka miesięcy, ale dzięki naszej ogromnej determinacji udało się zupełnie zasyfić lokal w 6 dni. Jesteśmy z siebie niezwykle dumni – mówią nastolatki.
Dumy nie kryją także rodzice ich rodzice:

– Nie chcemy sobie przypisywać sukcesów dzieci, ale wpływ wychowania jest oczywisty. Zawsze im powtarzaliśmy, że jak płacą, to mogą robić, co chcą. Myśleliśmy, że nas nie słuchają, a oni jednak biorą nasze rady do serca - opowiadają wzruszeni.

I przyznaja, że dla takich momentów warto być rodzicem.

To jest ASZdziennik, ale wyczyn warszawskiej młodzieży to prawda.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...