7 cytatów z wywiadu Danuty Holeckiej, które nadają się na paski "Wiadomości" TVP

Fot. "Do Rzeczy"
Jedna Danuta Holecka potrafi o zmianach w TVP powiedzieć więcej niż cały sezon "Korony Królów". Gdy z okładki tygodnika "Do Rzeczy" powitała nas gwiazda TVP, od razu wiedzieliśmy, że będzie to materiał godny pasków z głównego wydania "Wiadomości" o 19:30.


Oto najlepsze cytaty z wywiadu, jaki Danuta Holecka udzieliła tygodnikowi. Wraz z komentarzami samej Danuty Holeckiej.

1. "Wielokrotnie przeprowadzałam wywiady z prezesem PiS i za każdym razem antypisowscy dziennikarze hejtowali mnie za to, że nie atakowałam go wystarczająco ostro".

2. "Jeśli mam być kimś, kto udaje i mówi to, co wypada, a nie to, co myśli, tylko po to, żeby przypodobać się wybranym, to ja już wolę być zwyczajna".

3. "Zaczął mnie bardzo boleć ząb (...) Półtorej godziny przed wejściem na wizję już prawie nie mogłam wytrzymać z bólu. Wyszłam z newsroomu, uciekłam i zaczęłam prosić: "panie Boże, pomóż, bo zwariuję. Przepraszam, że o to proszę, ale nie mogę wytrzymać, nie mogę na niczym się skupić". Niech pan sobie wyobrazi, że po chwili wstałam z kolan, wróciłam do swojego biurka, usiadłam przy komputerze i nagle poczułam, że mogę skoncentrować się na pracy".

4. "Jeśli wybór jest między byciem prawdziwym a byciem modnym, to ja wybieram bycie prawdziwym".

5. "Mnie się wydaje, że obecna TVP widzi trochę więcej. (...) Dostrzegamy więcej niż tzw. mainstream, uwielbiany przez kamery innych stacji".

6. "Zadaniem dziennikarza nie jest ocenianie dobrej zmiany czy jakiejkolwiej innej".

7. "Życzę młodym lekarzom, żeby mieli jak najlepsze warunki pracy i zarabiali jak najwięcej".I bonus:

8. "Jaka tam ze mnie gwiazda telewizji...".

To jest ASZdziennik. Żaden cytat Danuty Holeckiej nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...