PILNE: TVN teaserem reportażu o polskich naziolach w 30 sekund przyćmiło wszystko, co dziś zobaczysz

A po wieszaniu zdjęć opozycji na szubienicach, poszliśmy do lasu wielbić Hitlera.
A po wieszaniu zdjęć opozycji na szubienicach, poszliśmy do lasu wielbić Hitlera. Fot. TVN
Media to trudny i niewdzięczny biznes. Starasz się, wymyślasz, kombinujesz, a tu przychodzi TVN i 30-sekundową zapowiedzią reportażu wcieleniowego o naziolach kręcących się blisko Ruchu Narodowego sprawia, że możesz iść do domu. Bo jako media dziś nic mocniejszego nie zrobisz. No i będziesz mieć więcej czasu na ochłonięcie, że takie rzeczy dzieją się w twoim kraju.


– Dwa miesiące temu członkowie Ruchu Narodowego powiesili na szubienicach wizerunki polskich europarlamentarzystów. Kim jest człowiek, który zorganizował ten happening? Czym zajmują się członkowie stowarzyszenia „Duma i Nowoczesność”, które firmowało tę demonstrację? – tymi niewinnymi słowami zapowiada się na stronach TVN materiał Superwizjera.

A potem oglądasz trailer. TEN TRAILER>>>

Materiał TVN pewnie byłby zabawny, gdyby nie był tak dziwny i straszny. Zwiastun sobotniego "Superwizjera" trwa 30 sekund, a zawiera tyle momentów What The Fuck, że musieliśmy wynotować je w punktach.

Zaczyna się przypomnieniem akcji sprzed dwóch miesięcy. Wiceprezes stowarzyszenia "Duma i Nowoczesność" wiesza na szubienicach portrety europarlamentarzystów. W kontekście całego materiału, to jest jeszcze Ruch Narodowy Light.

Ale za chwilę widzimy już wersję pełnokaloryczną. Oto WTF moments w kolejności chronologicznej.

WTF nr 1
Jacyś młodzi ludzie stoją w ciemnym lesie z zapalonymi racami.

WTF nr 2
Na środek wychodzi mężczyzna przedstawiony z offu jako prezes stowarzyszenia "Duma i Nowoczesność". Ma na sobie mundur SS.

WTF nr 3
- Za Adolfa Hiltera i nasz kraj! Trzy razy sieg heil! - wykrzykuje naziol alfa. Najwidoczniej nie wie, że te dwie rzeczy kiepsko się ze sobą łączą.

WTF nr 4
Wszyscy zgodnie hajlują. To taki mały WTF, bo przecież wiadomo, że wielu obrońców białej Europy lubi sobie zasalutować po rzymsku.

WTF nr 5
Przypominamy sobie, że na tym tajnym zgrupowaniu neonazistowskich idiotów jest badass z TVN z ukrytą kamerą.

WTF nr 6
Z prawej strony ekranu widzimy nazimillenialsa, który nawet podczas hajlowania nie rozstaje się z telefonem.

WTF nr 7
A kończy się tym. Nieźle jak na 30 sekund trailera, nie?
Całość obejrzysz w Superwizjerze w sobotę o 20:00 w TVN24 oraz we wtorek o 23:55 w TVN.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...