MOŻNA PŁAKAĆ JERZY OWSIAK WRACA! TO WIDEO MUSISZ ZOBACZYĆ.

Żałoba pary 30-latków po ostatnim odcinku serialu. Nie są jeszcze gotowi spróbować następnego

Para przechodzi żałobę  po ostatnim odcinku serialu.
Para przechodzi żałobę po ostatnim odcinku serialu. Fot. 123rf.com
Nieważne, czy mają 1 sezon, czy 10 - ukochane seriale zawsze odchodzą za szybko i nigdy nie jest łatwo pogodzić się z ich stratą. Przekonała się o tym para 30-latków, Ola i Kuba.

– To niemożliwe, przecież zostało jeszcze tyle do wyjaśnienia! – powiedziała Ola, kiedy tylko skończył się ostatni odcinek "Dark". – Zobacz, czy czegoś nie przegapiliśmy.

– Ale co byśmy mieli przegapić? Jest 10 odcinków i tyle – spytał Kuba.

– Nie wiem, Christmas Special, cokolwiek! – krzyknęła kobieta.

Nie wiedziała o tym, ale przeszła właśnie płynnie z pierwszego stadium serialowej żałoby – zaprzeczenia w drugie – gniew. Po nich niezwłocznie przyszedł etap trzeci – fałszywa nadzieja.

– Czekaj, sprawdzę, kiedy będzie nowy sezon – powiedział Kuba. – Fuck, nie ma jeszcze dokładnej daty, ale piszą, że raczej 2019...

Zrozpaczona para wkroczyła w etap rezygnacji. Przez kolejne 40 minut leżąc na łóżku, odbierali wiadomości z kondolencjami i tytułami kolejnych seriali do obejrzenia.

– Khm, znajomy z pracy mówi, że poleca The Expanse... – zaczął nieśmiało mężczyzna.

– Kuba! Nie minęła nawet godzina od kiedy on... się skończył - rozpłakała się Ola. – Nie wiem, czy kiedykolwiek będę jeszcze w stanie pokochać jakiś serial!

– Wiem, przepraszam. Dla mnie to też nie jest łatwe. Chcę po prostu jakoś wypełnić tę straszną pustkę. No chodź, spróbujemy tylko. Zawsze możemy wyłączyć...

5 odcinków później mieli już kolejny ulubiony serial.

To jest ASZdziennik, ale nam też się to zdarzyło.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...