Polska nie istnieje. Socjolodzy odkryli na jej terytorium 38 milionów mikropaństw z własnym ustrojem i językiem

Nowe badania dowodzą, że Polska nie jest jednym państwem tylko 38 milionami.
Nowe badania dowodzą, że Polska nie jest jednym państwem tylko 38 milionami. Fot. Jakub Orzechowski
Nowe badania przeprowadzone przez Ośrodek Realizacji Badań Socjologicznych potwierdzają to, co podejrzewaliśmy od dawna. Państwo polskie istnieje tylko teoretycznie.

– Wiemy, że może się to wydawać szokujące, ale przebadaliśmy nasz kraj pod socjologiczno-politycznym mikroskopem bardzo dokładnie i nie ma mowy o pomyłce – oznajmia profesor Juliusz Rostocki. – Okazuje się, iż powszechne przeświadczenie, że Rzeczpospolita Polska to państwo w Europie Środkowej o powierzchni ponad 312 tysięcy kilometrów kwadratowych i gęstości zaludnienia 122,9 os./km2 jest błędne.

Badacze informują, że to, co znamy pod pojęciem "Polska" to tak naprawdę 38 milionów mikroskopijnych jednoosobowych państw, z których każde ma swoją własną konstytucję, PKB i politykę zagraniczną.

– Stosunki dyplomatyczne między tymi państewkami charakteryzują się dużą dynamiką. Codziennie wybuchają nowe konflikty, z których jedne kończą się szybkim rozejmem, inne przeradzają się w permanentne wojny – opowiada profesor.

Rewolucyjne odkrycie Ośrodka Realizacji Badań Socjologicznych wywołało szereg ogromnych komplikacji. Unia Europejska nagle okazała się mieć nie 28, a 38000027 państw członkowskich.

Z czego prawie 9 mln chce z niej wystąpić.

To jest ASZdziennik, wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...