Tragedia w Lidlu na wyprzedaży kostiumów jednorożców. 30-letni hipsterzy utknęli w rozmiarze 152

– Szwy puściły w blisko 2 tysiącach kostiumów, a drugie tyle zostało trwale rozciągniętych – poinformował na konferencji prasowej rzecznik Lidla.
– Szwy puściły w blisko 2 tysiącach kostiumów, a drugie tyle zostało trwale rozciągniętych – poinformował na konferencji prasowej rzecznik Lidla. Fot. 123rf.com
Już ponad 2,5 tysiąca razy interweniowali strażacy w całym kraju w związku z usuwaniem skutków wyprzedaży kostiumów jednorożców w Lidlu – poinformował szef MSWiA Joachim Brudziński. Tłumu 30-letnich hipsterów nie powstrzymały ostrzeżenia, że stroje przeznaczone są dla dziewcząt. W czasie przymiarek utknęli w rozmiarach 122-152.

– Sytuacja jest szczególnie trudna w Warszawie, gdzie od dwóch godzin policyjni negocjatorzy próbują nakłonić grupę podstarzałych hipsterów z Powiśla do pogodzenia się z porażką i zaprzestania prób wciskania się w kostium – przyznaje minister. – Na miejscu czeka karetka pogotowia, bo nie wiadomo ile jeszcze czasu wytrzymają z wciągniętymi brzuchami.

Desperaci zażądali dostarczenia kombinezonów w rozmairach L - XXL, ale Lidl nie chce negocjować z szantażystami.

Na terenie pozostałych województw sytuacja jest lepsza. W Małopolsce trwa rozbiórka Tęczowych Zagród, które 30-latkowie zdążyli samowolnie proklamować na terenie Lidlów. Hipsterzy z Podlasia są pod opieką psychologów. Specjaliści tłumaczą im, że mentalnie nadal mogą marzyć o cwałowaniu po różowych chmurkach Krainy Baśni, ale fizycznie już z tego wyrośli.

Na podsumowania akcji przyjdzie jeszcze czas, ale Lidl rozpoczął już liczenie strat finansowych.

– Szwy puściły w blisko 2 tysiącach kostiumów, a drugie tyle zostało trwale rozciągniętych – poinformował na konferencji prasowej rzecznik Lidla, prezentując smutny urwany kapturek i porwane skrawki pluszowej podszewki. – Zapewniamy jednak, że kostiumy zniszczone przez marzenia 30-latków o byciu jednorożcem się nie zmarnują.


Lidl potwierdził, że do sieci zgłosiła się już Telewizja Polska, która zgłosiła gotowość do nieodpłatnego przyjęcia kombinezonów. Na ekranach telewizji będzie można zobaczyć je w drugim sezonie "Korony Królów" w widowiskowej sekwencji mary sennej Kazimierza.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...