Dramat TVP. Próbowała ratować "Koronę Krolów", wpadła na pomysł gorszy od serialu

– Osobiście apeluję do wszystkich hejterów o niekomentowanie – podkreśla fanka "Korony Królów" w poruszającym komentarzu pod jednym z postów na Facebooku.
– Osobiście apeluję do wszystkich hejterów o niekomentowanie – podkreśla fanka "Korony Królów" w poruszającym komentarzu pod jednym z postów na Facebooku. Fot. FB/Marcin Michnio/TVP
"Korona Królów" to fajny serial, ale powinien mieć przynajmniej 90% pozytywnych opinii na Fejsie. Takie jest zdanie Telewizji Polskiej, która osobiście zaapelowała do wszystkich hejterów o niekomentowanie jej nowego pomysłu na ratowanie tego serialu. TVP postanowiła bowiem wywołać całkowicie szczerą dyskusję w internecie.


Efekt? Fajny, ale powiniem być przynajmniej trochę bardziej subtelny.
Zdaniem kilkuset internautów, "Korona Królów to fajny serial, ale powinien mieć przynajmniej 45 minut. Ale to tylko ich zdanie – zaznaczają, bo wiadomo, że każdy uważa inaczej. Polacy osobiście zaapelowali do wszystkich hejterów o niekomentowanie i podkreślają, że warto poczekać do końca sezonu. Krytykom, którzy wytykają serialowi niespójnosci historyczne, przypominają, że w ich ukochanej "Grze o Tron" występują smoki.

– Fajny serial, ale powinien mieć przynajmniej 45 minut - twierdzi Piotr z Warszawy, który w szczerym i osobistym komentarzu podzielił się na Facebooku swoją refleksją o "Koronie Krolów". - Ale to tylko moje zdanie, każdy uważa inaczej.

Piotr zaapelował do wszystkich hejterów o niekomentowanie. Radzi im, by poczekali do końca sezonu.

– A tak w ogóle, krzyczycie o niespójności historycznej, ale czy ktoś z Was widział kiedykolwiek smoka? W Waszej ukochanej “Grze o Tron” są smoki, a one nie istniały – przypomina fanom serialu HBO.

Zdanie Piotra podziela m.in. Patrycja z Torunia. Fanka "Korony Królów" uważa, że serial powinien mieć przynajmniej 45 minut. Twierdzi bowiem, że jest fajny.

– Osobiście apeluję do wszystkich hejterów o niekomentowanie – podkreśla w poruszającym komentarzu pod jednym z postów na Facebooku. – Poczekajmy do końca sezonu - radzi i dodaje jednocześnie, że to tylko jej zdanie i każdy uważa inaczej.

Patrycja zwróciła się także do przeciwników serialu z pytaniem, czy ktoś z nich widział kiedykolwiek smoka. Widać je bowiem w konkurencyjnej "Grze o Tron", a one nie istniały.

Z setek pozytywnych opinii o "Koronie Królów" zadowolone jest także szefostwo Telewizji Polskiej. Prezes TVP Jacek Kurski twierdzi, że to fajny serial.

– Myślę, że powinien mieć przynajmniej 45 minut - ocenił pytany o przyszłość produkcji. – To tylko moje zdanie, bo każdy uważa inaczej, ale poczekajmy do końca sezonu.

W odpowiedzi na zarzuty o niespójności historyczne w "Koronie Królów", Kurski przypomniał, że smoki nie istnieją. Są natomiast w "Grze o Tron", a czy ktoś kiedykolwiek widział smoka? - zapytał retorycznie.

– Osobiście apeluję do wszystkich hejterów o niekomentowanie – dodał.

Przypomnijmy, że "Korona Królów" to fajny serial. Polacy jednogłośnie ocenili, iż powinien mieć przynajmniej 45 minut. Takie jest ich zdanie, choć część uważa inaczej. Widzowie apelują do wszystkich hejterów o niekomentowanie, bo warto poczekać do końca sezonu. Zarzuty o niespójności historycznej "Korony Królów" nie mają zaś podstaw, bo smoki nie istniały. Widać je natomiast w "Grze o Tron".

To jest ASZdziennik, ale komentarze o "Koronie Królów" nie zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...