Dramat 30-latka na zwolnieniu. Zaplanował maraton z serialami, naprawdę dostał temperatury i zasnął

Fot. 123rf.com
Gdy 30-letni Marcin wyszedł od lekarza ze zwolnieniem chorobowym, cieszył się z dodatkowego urlopu i myślał już tylko o całodniowych maratonach z Netfliksem i PlayStation. Jakie było jego zdziwienie gdy okazało się, że jest naprawdę chory, a jedyne czego pragnie to położyć się do łóżka i spać dopóki mu się nie polepszy.

Mężczyzna jest na zwolnieniu od dobrych 4 godzin i jak dotąd nie obejrzał ani jednego odcinka i nie tknął pada do konsoli. Jego zapłakana parnterka twierdzi, że czas wołać księdza.

– Obawiam się, że może być na coś poważnie chory – przyznaje zrozpaczona Kamila w rozmowie z ASZdziennikiem. – Na poprzednim L4 potrafił sam skończyć całe "Stranger Things", poprawić dramatem w pełnym metrażu i dobić 4-godzinną sesją w "Destiny 2", a teraz ten urlop w ogóle jakby go nie cieszy.

Z zeznań Kamili wynika, że Marcin już od powrotu z przychodni ze zwolnieniem zachowywał się nietypowo. Zamiast paczki chipsów i 2-litrowej coli przyniósł do domu witaminę C i krople do nosa, a zamiast wygodnie rozsiąść się z pilotem w dłoni w fotelu, byle jak rzucił się z nieżytem w nosie na łóżko.

Zupełnie, jakby tym razem naprawdę coś mu dolegało.

– Próbowałam doprowadzić go jakoś do jego tradycyjnej chorobowej formy, włączyłam Fifę, dałam pada w ręce i kazałam ratować honor drużyny, ale zamiast tego poprosił o fervex i powiedział, że dziwnie się czuje i musi trochę odpocząć – przyznaje Kamila. – Czas chyba powiadomić rodzinę.


Ministerstwo Zdrowia ostrzega, że podobny przypadek przeziębienia może dotknąć każdego mężczyzny po 30 roku życia. Dla wielu z nich będzie to nowość, bo jak dotąd z przymrużeniem oka traktowali pogłoski o tym, że z wiekiem coraz trudniej znosi się choroby.

Resort zapewnia też, że obojętność na Netflixa, niechęć do PlayStation i brak apetytu na fast foody jeszcze w tym roku ma trafić na listę symptomów grypy u 30-latków.

To jest ASZdziennik. Nie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...