Kamil Stoch jest zbyt OP. Przed konkursem skoków w Innsbrucku dostał nerfa od sędziów

Kamil Stoch był zbyt OP i przed konkursem w Innsbrucku dostał nerfa.
Kamil Stoch był zbyt OP i przed konkursem w Innsbrucku dostał nerfa. Fot. Wikimedia Commons / Ski Jump Deluxe
Już wcześniej było jasne, że Kamil Stoch to najmocniejszy build w grze. Jednak po jego ostatnich zwycięstwach w Oberstdorfie i Garmisch−Partenkirchen sędziowie Konkursu Czterech Skoczni wreszcie uznali, że psuje zabawę reszcie graczy tak bardzo, że konieczny jest nerf.

Kamil Stoch wygrywa z konkurencyjnymi buildami pod każdym względem. Ma najwyższą zręczność i opanowanie, a klasa czarodzieja ze specjalizacją w magii powietrza i magii lodu daje mu dostęp do takich zaklęć jak Uspokojenie emocji, Przyspieszenie na rozbiegu i Lewitacja. To najlepsza postać od czasów Adama Małysza z poprzedniej edycji.

– Kamil dominuje metagame, w Konkursie Czterech Skoczni ma 100% winrate. Nie ma buildu, który go kontruje, trzeba liczyć na jakiegoś chorego farta z RNG – narzeka na forum hannawald2002.

Po długotrwałej dominacji Stocha na ladderze sędziowie w końcu przyznali, że jest zbyt OP.

– Przyjrzeliśmy się wszystkim postaciom z tier 1 i przyznajemy, że Polak faktycznie jest niezbilansowany. Dlatego w Innsbrucku będzie on skakał z modyfikatorem -5 do zasięgu – powiedzieli jurorzy Konkursu Czterech Skoczni na prezentacji najnowszego patcha.

Ta decyzja podzieliła graczy. Jedni mówią, że Stoch będzie teraz zupełnie niegrywalny, a ci, którzy wcześniej pisali na forach "nerf Stock pls!!!", uważają, że nadal jest OP i najlepiej całkiem go zbanować.

Rozważania przerwał sam Kamil, który w skoku próbnym użył specjalnej umiejętności "Zawstydzenie Freitaga".

To jest ASZdziennik, ale Kamil Stoch naprawdę jest OP.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...