Nowy krwawy show w TV. Biznesmeni będą zamknięci w klatce z kontrahentami, którym zalegają faktury

Zaległe faktury? Będzie bolało!
Zaległe faktury? Będzie bolało! Fot. 123rf.com
Kiedy niewidzialna ręka rynku zawodzi, budzą się demony. Dlatego jedna z biznesowych telewizji postanowiła zamknąć je w klatce.

– Telewizja Biznesu przygotowuje krwawy reality show, w którym nieuczciwi biznesmeni zmierzą się w klatce z kontrahentami, którym zalegają faktury – dowiaduje się ASZdziennik.

Ekipa odpowiedzialna za "VAT Bez Zasad" obiecuje przekroczenie granic, których nikt do tej pory nie przekraczał.

– Co mogłeś zrobić, gdy zalegali ci z fakturą? Wysyłać monity? Mało skuteczne. Przekazać faktury do Finiata.pl? Zbyt cywilizowane. Dopiero u nas odbierzesz swoje odsetki. Wraz z odsetkami – tłumaczy reżyser show.

A będzie co oglądać. Jak wynika z naszych informacji, w klatce pojawią się najbardziej irytujące typy nieuczciwych biznesmenów: krętacz z hurtowni, przekręciarz z komisu czy korpowyzyskiwacz.

– Będziemy mieli najgorszych z najgorszych. Nawet gość, który wisi ci kasę za zrobienie strony potwierdził udział. Oczywiście im nie zapłacimy – podkreśla nasz rozmówca.

Choć lista zawodników z klubu Januszy Biznesu jest już znana, trwają nadal castingi na przedstawicieli oczekujących na przelew kontrahentów.

Ekipa musi rozpatrzyć wszystkie 300 tysięcy aplikacji.

To jest ASZdziennik dla Finiata.pl.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...