Dramat polskiego Twittera. Przyszedł Trump i pokazał, kto tu jest Kretynem Alfa. P.S. Wszyscy zginiemy

Kompleks małego czerwonego guzika nie wybiera. Dlatego Donald Trump MUSIAŁ zareagować na pogłoski, że Kim Dzong Un na większego i trzyma go ciągle na biurku.
Kompleks małego czerwonego guzika nie wybiera. Dlatego Donald Trump MUSIAŁ zareagować na pogłoski, że Kim Dzong Un na większego i trzyma go ciągle na biurku. Fot. Wikimedia Commons / CC 2.0
Polski Twitter może sobie być w przededniu wojny o WOŚP, może debatować właśnie nad koncesjami KRRiT dla Facebooka na nadawanie w Polsce, może nadal publikować tweety Dominika Tarczyńskiego, ale król jest tylko jeden. A po za tym sprawi, że wszyscy zginiemy.


UWAGA: KAŻDE SŁOWO PONIŻEJ JEST PRAWDZIWE

– Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un właśnie stwierdził, że jego przycisk atomowy jest stale obecny na jego biurku. Czy ktoś z jego upadłego i głodującego reżimu może go poinformować, że ja też mam przycisk atomowy, który jest znacznie większy i potężniejszy niż jego i że mój przycisk działa? – napisał Donald Trump na Twitterze i Bóg nam świadkiem, że nie zmyśliliśmy żadnego słowa.

Tu oryginał:
Trump ma po prostu kompleks małego czerwonego guzika i nie zdzierży, gdy dowie się, że ktoś nie dość, że ma większego, to trzyma go ciągle na biurku. Ok, każdy ma jakąś jazdę jak z "Kosmicznych Jaj"...
... to ogólnie jest raczej mało śmiesznie. Tym bardziej, że internet odkrył, skąd nagle u Trumpa chęć porównania, kto ma większego.

Gość po prostu uwierzył w pasek amerykańskiego TVP Info, który pojawił się 13 minut przed tweetem najpotężniejszego kretyna z dostępem do internetu na świecie.
To tak jakby rząd Polski naczytał się pasków TVP o Niemcach i postanowił zrobić wszystko, żeby nas wykopali z Unii Europejskiej.


Oh wait.

Więcej o aktualnym stanie relacji USA-Korea przeczytasz tu. Spoiler: wesoło nie będzie:

North Korea casts nuclear shadow over Asia's 2018 (Guardian)

North Korea: A New Year's Gift From Kim Jong Un (Stratfor)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

  • ZOBACZ TAKŻE:
  • USA
Trwa ładowanie komentarzy...