Wyciekły postanowienia noworoczne 30-latka. Zakup karnetu na siłownię nominowany szósty rok z rzędu

Bukmacherzy z otoczenia jego rodziny i przyjaciół w rankingach na 2018 rok większe szanse dają m.in. zderzeniu z Ziemią komety początkującej nowe globalne wymieranie.
Bukmacherzy z otoczenia jego rodziny i przyjaciół w rankingach na 2018 rok większe szanse dają m.in. zderzeniu z Ziemią komety początkującej nowe globalne wymieranie. Fot. 123rf.com
Hollywoodzki aktor Leonardo DiCaprio skierował słowa wsparcia pod adresem listy noworocznych postanowień jednego z mieszkańców Małopolski – podaje "Gazeta Krakowska". DiCaprio stwierdził, że doskonale rozumie sytuację, w której ktoś przez lata umieszcza cię na liście nominacji, a potem bezczelnie ignoruje.

Deklaracja znanego aktora to reakcja na postanowienia noworoczne, które na swojej liście umieścił 33-letni Bartosz z Krakowa. Większość planów, w tym odkładanie na emeryturę, czytanie jednej książki na tydzień, regularne sprzątanie, picie wody zamiast napojów gazowanych, eliminacja tłuszczy trans i pozytywne myślenie, nominowano już 6 raz z rzędu. Obietnice nigdy nie zostały jednak należycie dotrzymane.
– Bartosz wszedł na tę samą ścieżkę pogardy, którą do 2016 roku kroczył cały amerykański przemysł filmowy – napisał DiCaprio na swoim facebookowym profilu. – Zwykła ludzka sprawiedliwość domaga się od Bartosza powrotu do formy i zakupu karnetu na siłownię, tak jak i zresztą zaległego Oscara za "Co gryzie Gilberta Grape'a" od Akademii Filmowej.

Jak jednak ustalił ASZdziennik, szanse na realizację przez Bartosza nominowanych postanowień są nadal nikłe. Bukmacherzy z otoczenia jego rodziny i przyjaciół w rankingach na 2018 rok większe szanse dają m.in. zderzeniu z Ziemią komety początkującej nowe globalne wymieranie oraz Złotej Palmie dla Patryka Vegi w Cannes.

Nie wiadomo też, czy wysiłki na rzecz postanowień Bartosza podjete przez Leonarda DiCaprio odniosą oczekiwany skutek. Aktor przyznał, że w intencji realizacji od wczoraj tarza się w śniegowych zaspach, nocuje w truchle konia i zaciekle walczy z niedźwiedziami.


To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...