Zmiana flagi przed Pałacem Prezydenckim. Andrzej Duda się skarżył, że przy poprzedniej gorzej się podpisuje

Fot. www.flickr.com/photos/kgpsp/ Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0) / Marcin Białek / Wikimedia Commons
Ustawy o Sądzie Najwyższym, Krajowej Radzie Sądownictwa, kodeksie wyborczym, a niedługo o repolonizacji mediów to nie są rozwiązania, pod którymi łatwo składa się podpisy i następnego dnia jak gdyby nigdy nic jedzie się na narty. Dlatego podpisujący powinien mieć jak najlepsze warunki na "podjęcie" tych samodzielnych decyzji.


– Kancelaria Prezydenta zdecydowała o wymianie flagi przed Pałacem na Krakowskim Przedmieściu. Poprzednia wywoływała u prezydenta dyskomfort z powodu łamania Konstytucji - dowiaduje się ASZdziennik.

Nie jest tajemnicą, że Andrzej Duda musiał swoje odchorować po oddaniu sądownictwa Zbigniewowi Ziobrze w lipcu, a wcześniej przy demontażu Trybunału Konstytucyjnego. Mówiło się o spadku szacunku do samego siebie i fantomowych bólach kręgosłupa.

Gdy objawy powróciły po podpisaniu nowych ustaw sądowych, urzędnicy postanowili działać.
– I najtwardszy człowiek nie wytrzymałby tego niemego wyrzutu sumienia, a tu mówimy przecież o Andrzeju Dudzie – tłumaczy nam jeden z pracowników Kancelarii.

Teraz sztandar przybrał mniej kontrowersyjne barwy, które nareszcie nie będą stanowić przeszkody w wypełnianiu obowiązków bycia Andrzejem Dudą.

Z naszych informacji wynika, że prezydent początkowo się wahał, ale po zapewnieniu, że decyzja będzie przedstawiona jako jego własna, jak zwykle uległ woli większości.

To jest ASZdziennik. Albo nie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...