Miły gest Onetu. Właśnie zdiagnozował raka u wszystkich przeziębionych Polaków

Myśleli, że to po prostu suchy albo mokry, ale diagnoza Onetu nie pozostawiła wątpliwości.
Myśleli, że to po prostu suchy albo mokry, ale diagnoza Onetu nie pozostawiła wątpliwości. Fot. 123rf.com/Onet
Rządowy pakiet onkologiczny miał przyspieszyć sytuację pacjentów z podejrzeniem choroby nowotworowej, ale nikt nie spodziewał się takich rezultatów. Medyczny serwis Onetu jednym artykułem zdiagnozował raka u wszystkich Polaków, którzy nadziębili się podczas świątecznych zakupów – dowiaduje się ASZdziennik.

Wszystko za sprawą "Szybkiej Terapii Onkologicznej", którą portal przekuł na warunki internetowe. Za pomocą galerii zdjęć zatytułowanej "8 pozornie błahych objawów, które mogą sygnalizować nowotwór" Onet delikatnie i z należytą troską przekazał swoim czytelnikom trudną wiadomość, że cierpią na raka płuca, tarczycy, krtani lub białaczkę, a niewykluczone, że nowotwór zaatakował wszystkie ich wewnętrzne organy.

– My, Polacy lubimy lekceważyć dolegliwości, nawet jeśli występują przewlekle – przeczytali w portalu czytelnicy, którzy dotąd łudzili się, że po prostu przewiało ich w kolejce po choinkę na Boże Narodzenie. – Są jednak objawy, których nie wolno bagatelizować, zwłaszcza, gdy pojawiają się razem, bo mogą świadczyć o skrycie toczącym się raku – podał kierując się odpowiedzialnością i sumiennością Onet, a echo słów "skrycie toczący się rak" sprawiło, że przeziębieni Polacy zaczęli pakować się do szpitali.

– Tragedia dotknęła całą naszą rodzinę – załamuje ręce zakatarzony czytelnik Onetu z Krakowa. – Myślałem, że to po prostu suchy albo mokry, ale diagnoza Onetu była szybka i precyzyjna – dodaje mężczyzna, którego żona na drugim zdjęciu w galerii rozpoznała u siebie raka przełyku, gardła i żołądka, choć do wczoraj myślała, że to po prostu mąż ją zaraził.

Jak ustalił ASZdziennik, galeria Onetu to pierwszy tak ogromny postęp w krajowej onkologii od czasu wypisywania swoich dolegliwości w Google i wykrycia przypadków cholery. Dzięki portalowi nawet 10 mln Polaków z kaszlem lub lekką chrypką spędzi najbliższe dni w głębokim niepokoju i głębokiej traumie.


To jest ASZdziennik, ale po rzetelne informacje na temat chorób nowotworowych zajrzyjcie na przykład na strony fundacji Rak'n'Roll..
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...