Best of ASZdziennik na każdej półce. Gdzie i jak kupić książkę #ASZ100 z setką najlepszych tekstów ASZa?

Książka ASZdziennika pod każdym dachem. Wybraliśmy 100 naszych najlepszych tekstów, żeby już nigdy nie zginęły!
Książka ASZdziennika pod każdym dachem. Wybraliśmy 100 naszych najlepszych tekstów, żeby już nigdy nie zginęły! Fot. ASZdziennik
Internet to najwspanialsze medium pod słońcem, ale ma jedną wadę. Giną w nim rzeczy. Dlatego postanowiliśmy wydrukować internet, żeby nasze najlepsze rzeczy nie poginęły i nam samym i czytelnikom - napisałem we wstępie do książki #ASZ100 i to jest prawda. Od dziś możesz sobie wydrukować prawdopodobnie najlepszy kawałek internetu jaki kiedykolwiek wydrukowano:)


A więc wydaliśmy kolejną książkę. Po niestety zbyt trafnym "Przewodniku dla Polaków", który był naszym poradnikiem przetrwania w Polsce, która zaczęła się w 2015 roku, przyszedł czas na coś nie mniej ważnego.

Tym razem chodzi o zachowanie 100 najlepszych tekstów ASZdziennika od zapomnienia. Dlatego na platformie Ridero.pl umieściliśmy nie tylko ebooka, ale i też możliwość zamówienia fizycznej książki.
Znajdziecie tam autorski wybór naszych najlepszych rzeczy, które nie tylko wytrzymały próbę czasu, ale stały się też "ważnym świadectwem tej oraz następnej epoki". Ostatni cytat był zmyślony, ale nieźle pasuje, więc go użyłem.

Ebook kosztuje 19,99 (jest oczywiście mobi i epub), wydrukowana wersja w poręcznym formacie to 29,90. Nie mówcie nikomu, ale zaczyna powoli jej brakować, więc warto się pospieszyć.

Książkę #ASZ100 kupicie pod tym linkiem i w najlepszych księgarniach ebookowych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...