Przełom w życiu 30-latka. Kupił nową szczoteczkę i teraz to ona pilnuje, czy szczotkował 2 minuty

Na nic marudzenie. Od teraz o ząbki Tomka dba nowoczesna szczoteczka.
Na nic marudzenie. Od teraz o ząbki Tomka dba nowoczesna szczoteczka. Fot. stock.adobe.com
Świadkami wzruszającej ceremonii przejścia była rodzina 30-letniego Tomka z Warszawy. Mężczyzna w trosce o higienę jamy ustnej kupił sobie ultranowoczesną szczoteczkę do zębów. Oznacza to, że nikt nie musi go już pilnować, czy na pewno szczotkował pełne dwie minuty.

– To trudna chwila i dla mnie, i dla wiewiórki Bożenki z jego ulubionego minutnika - twierdzi poruszona Patrycja, małżonka wkraczającego w nowy etap życia 30-latka. – Nasza rola jest tu skończona, teraz o ząbki Tomka będzie dbać tylko ta soniczna szczoteczka Philips Sonicare.

Patrycja wie, że oddaje zdrowie swojego partnera w dobre ręce. Wcześniej upewniła się, że szczoteczka dopilnuje, by dziąsła i przestrzenie międzyzębowe Tomka będą wolne od bakterii. Zupełnie jak kochająca rodzina.

– Umilknie playlista z 2-minutowymi piosenkami punk-rockowymi, które dotychczas wyznaczały Tomaszowi rytm i czas mycia zębów – z nostalgią przyznaje Patrycja. – Może wreszcie sąsiedzi przestaną skarżyć się na hałasy po 22:00, a Tomek na osad po niedokładnym szczotkowaniu.

Dotąd za każde pełne dwie minuty uczciwego mycia zębów Tomek przyznawał sobie nagrodę w postaci dziesięciu minut nieprzerwanej gry na konsoli. Dziś już wiadomo, że ten etap życia ma już za sobą. Jego ulubione gry wideo poszły w odstawkę gdy tylko rozpakował nową szczoteczkę.


– Apka na smartfona pokazuje mi czy dobrze szczotkuję, przypomina o miejscach które mogłem pominąć i pomaga w dobraniu siły nacisku, tak by wybić bakterie we wszystkich lokacjach - przyznaje zachwycony Tomasz. – Każdy kto grał kiedyś w Dooma poczuje się jak u siebie w domu.

Jak jednak ustalił ASZdziennik, nowa szczoteczka Tomka nie oznacza jednak dla jego rodziny końca zmartwień i trosk. Tomek jest bowiem wyraźnie zachwycony nowym gadżetem, a na jego konsoli osiada coraz grubsza warstwa kurzu.

Teraz trzeba go pilnować, żeby nie szczotkował zębów dłużej niż pół godziny.

To jest ASZdziennik dla Komputronika.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...