O Tusku już w Wiadomościach nie usłyszysz. Od dziś będzie Czarnym Panem i Sam-Wiesz-Kim

Fot. Wiadomości / ASZdziennik
Strzeżonego pan Bóg strzeże. Z tego założenia wyszła telewizja publiczna, która decyzją prezesa Jacka Kurskiego przestała właśnie używać nazwiska Tusk na wszystkich antenach.


– Czarny Pan, Sam-Wiesz-Kto czy Ten-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymawiać – to nowe określenia Donalda Tuska, z którymi od dziś spotkają się widzowie "Wiadomości" i innych programów informacyjnych TVP.
Jak dowiaduje się ASZdziennik, decyzje podjął Jacek Kurski po doniesieniach jakoby niektórzy mugole po materiałach Wiadomości o przewodniczącym Rady Europejskiej zamiast się bać, przechodzili na stronę Czarnego Pana.

– Imię i nazwisko Sami-Wiecie-Kogo działają jak latarnia dla jego wyznawców i przypominają jego występki, które na zawsze powinny być zapomniane jak skażenie Polski funduszami unijnymi czy dobrą opinią międzynarodową – tłumaczył Kurski posłom z komisji kultury.

Dlatego od dziś zamiast zwyczajowych nagłówków widzowie powinni spodziewać się pasków w rodzaju "Ten-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymawiać wybrany na drugą kadencję", "Czarny pan znów szkaluje Polskę na Twitterze" czy "Sam-Wiesz-Kto służy Niemcom".

To jednak tylko rozwiązania doraźne. Nasi informatorzy twierdzą, że Zakon PC rozpoczął poszukiwania nieskalanego młodzieńca, który zmierzy się z potęgą Czarnego Pana.

Nieoficjalnie mówi się o Bartłomieju Misiewiczu.

I Ryszardzie Czarneckim.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia są jeszcze zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...