Cud w USA. Pojawił się pierwszy od lat news o Polaku za granicą, którego nie będziesz się wstydzić

Fot. polsatnews.pl
Nie wywołał awantury w Hurghadzie, nie wzniecił pożaru lasu w Czarnogórze, nie zaatakował po meczu kibiców Ajaxu Amsterdam. 30-letni Polak z Bielska Białej został gwiazdą mediów w całym kraju i stał się pierwszym od dawna Polakiem, którego nie trzeba wstydzić się za granicą – dowiaduje się ASZdziennik.


Wystarczyło, że trafił w ręce Toma Hanksa, lubianego amerykańskiego aktora z Hollywood.
Maluch, 30-letni obywatel Fabryki Samochodów Małolitrażowych „Polmo” Bielsko-Biała, pojechał do USA dzięki pani Monice Jaksólskiej. Fanka Toma Hanksa zauważyła, że aktor lubi fotografować małe fiaty i uznała, że prezent w postaci Fiata126p pomoże wypromować zbiórkę pieniędzy w szczytnym celu.

Na szczęście nasz rodak nie przyniósł wstydu za oceanem.

– Miał być tylko częcią naszej akcji charytatywnej „Nie wypada nie pomagać” na rzecz Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej, ale wygląda na to, że sławą przyćmi samego Toma – zapewnia pani Monika w rozmowie z ASZdziennikiem. - Mam nadzieję, że woda sodowa nie uderzy mu do głowy i będzie nadal odpalał bez ssania.

Maluch na początku był zagubiony i przerażony wielkim światem, ale doskonale wiedział jak się zachować. Dzięki jego wdziękowi i ogładzie Tom Hanks przekazał już na rzecz szpitala swoją książkę z autografem. Jej cena na licytacji przekroczyła już 27 tysięcy złotych. A to jeszcze nie koniec zapowiadanego wsparcia.


– Maluch na tyle zauroczył i zafascynował Toma, że aktor chce jak najszybciej złożyć rewizytę w jego rodzinnym kraju – usłyszeliśmy od managmenetu Hanksa. - Bardzo chce poznać kraj, który wychował sobie tak porządnego syna.

Jak nieoficjalnie dowiaduje się ASZdziennik, na powrót malucha do kraju liczy już polskie MSZ. Chce dokładnie go wypytać, w jaki sposób niepozorny 30-latek zorganizował Polsce najlepszą promocję Polski za granicą.

To jest ASZdziennik, ale jeżeli chcesz być jak Tom Hanks i wesprzeć Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej, zajrzyj na stronę akcji pani Moniki.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...