Obczaj ten spot ministerstwa z koniem, człowieku. Młodzieżowo tłumaczymy o co tutaj WTF, człowieku

Fot. profilaktykaczlowieku.pl
Siemson, człowieku! Mamy dla ciebie klawą zajawkę, człowieku. Obczaj ten totalnie odpałowy filmik, jaki krejzi DJ MC Kostek Radziu wysmażył tu specjalnie dla ciebie, człowieku. Sczekierałtuj, jak z Polaków w wieku 18-35 rząd znowu robi zlamioną gimbazę, człowieku. Pycha i zabawa na cztery fajerki, człowieku!

– Pozdro 600 ziom, gramy w LoLa, bakamy i bujamy się po budzie z fidgetem spinnerem, człowieku – zajawia nam 39-letni luzak z agencji odpowiedzialnej za turbojajcarski spot Ministerstwa Zdrowia. – Nie smutamy, mamy bekę z Demotów i Komixxów i kumamy, że nie można kopać pod sobą w Minecrafcie, BANG!
W pracbazie tego odjazdowego kolesia w buntowniczej koszulce z napisem "Sk&boarding is not a crime" zalukaliśmy klawy film Ministerstwa Zdrowia. Nie wiesz o co kaman z tym koniem, człowieku? To znaczy, że jesteś zamułą z bezczajem, mordo. Trochę żal.pl, ale dzięki nam już zaraz będziesz swagować jak belieberki.

Wiadomka, że jak w 3 sekundy nie zajawisz młodzieży czegoś naprawdę cool, to włączy sobie pana Yapę albo ucieknie na MySpace. Po 2 sekundzie zaczęliśmy ziewać i wzrok uciekał nam na gify z mopsami, ale zaraz zaraz! Tu mamy do czyniena z koniem. Ale jak to z koniem, co tutaj się to ja nawet nie xD - zapytasz. Jezu, jakie to randomowe! Z jednej strony koń, z drugiej człowiek. I to bez żadnej przedmowy jak w "Przedwiośniu". DJ Kostek Radziu jest jednym z nas, szedłbym z nim na szluga przed gegrą!

Koń głosem łączącym tembr Roberta Burneiki z akcentem Food Emperora bawi nas i uczy, jak żaden nauczyciel w szkole, człowieku. Inaczej nikt w wieku 18-35 nie zaczaiłby bazy, bo przecież mózg wyprany ma przez kompilację TOP10 największych faili listopada, c'nie? Gdybyśmy potraktowali ich jak myślących dorosłych, byłoby nara i przypał na chacie.


No i jeszcze to "Lepiej być zdrowym, niż niezdrowym" na obrazku w gabinecie coacha-konia. Say whaaaaat?! W rządzie muszą pracować same równiachy, że wieszają lolkonent na miejscu, gdzie zwykle są jakieś dyplomy czy coś.

– Wszyscy tu mówimy "internety" zamiast internet, więc tak jakby LOL, mamy w witrynach internetowych wspólną płaszczyznę komunikacyjną z targetem 18-35, a tak było w briefie, człowieku – usłyszeliśmy w agencji reklamowej. – Żadne emeryckie adidaski, tylko funkiel nówka nieśmigany jasny hasztagowy YOLO-przekaz prosto z mostu, tak żeby każdy równy gostek i gościówka skumały OCB i kopary im opadły jak w Wojowniczych Żołwiach Nindża, człowieku.

Czaimy tę bazę, bo też nadal mamy wspólny język z pokoleniem Y, człowieku. Dajemy tej kozackiej kreacji mocne 2/10, człowieku.

Narson, człowieku!

To jest młodzieżowy ASZdziennik, człowieku.
Trwa ładowanie komentarzy...