Paraliż w Polsce. 38 milionów ludzi rzuciło się czytać jeden stary tekst 83-latka i dobrze zrobili

Fot. Kuba Obiepa / Agencja Gazeta
Ksiądz Adam Boniecki ma zakaz występów w mediach. To polski kościół. Nie zawsze śmiertelnik zrozumie. Ale mocodawcy ks. Bonieckiego zapomnieli o jednym. Że internet nie zapomina. Tak jak tego tekstu napisanego grubo przed dojściem PiS do władzy.

Ks. Adam Boniecki napisał do "Tygodnika Powszechnego" w 2012 roku tekst "Jeśli któregoś dnia wygramy...", który miał być zmyślonym manifestem najpolskiej siły politycznej. Wtedy to było tylko zmyślenie, dziś to już #CreepySh*t. Oto kilka cytatów na zachętę zanim wejdziecie na pełny tekst.

Cytat 1

Jeżeli któregoś dnia wygramy i władza spocznie w naszych chrześcijańskich rękach, rozpocznie się era szczęśliwości.

Cytat 2

To my byliśmy przedmurzem chrześcijaństwa, my obaliliśmy bezbożny komunizm, my daliśmy światu największego w historii papieża, my, Polacy-katolicy, nie kto inny!

Cytat 3

Natura ludzka jest ułomna, tęskni za dobrem, ale zło ją kusi, wymaga więc wsparcia ze strony państwa. Pary bez ślubu – wysokie grzywny. Środki antykoncepcyjne – sprzedaż albo posiadanie – punkty karne i mandaty obliczane od sztuki. Aborcja – kobieta i lekarz do więzienia. Obraza uczuć religijnych – kilka lat więzienia. Obowiązkowa (do matury) nauka religii (naszej) w szkołach.

Cytat 4

A media? To przez nie jad się sączy i zatruwa duszę narodu. Zawsze będziemy bronić wolności myśli i słowa, ale tylko wolności prawdziwej. Takiej, która służy dobru człowieka, a nie zatruwaniu ludzkiej duszy. Zadbamy, żeby w Polsce wszystkie media były polskie, nasze, a nie tylko polskojęzyczne.

Cytat 5

Postawimy przed trybunałami tych, którzy nasz kraj doprowadzili do obecnego stanu, i na nic się nie zda ich propaganda sukcesu. Gdybyśmy rządzili my, w tym samym czasie sukces byłby tysiąc razy większy, i to bez upadku moralnego.

Cytat 6

Nieprawdziwi Polacy najlepiej zrobią, jeśli sami z obywatelstwa zrezygnują i opuszczą nasz kraj, od wieków zresztą znany z tolerancji. Nic przeciwko nim nie mamy, ale nie chcemy ich mieć u siebie.

Cytat 7

Masońską Unię Europejską schrystianizujemy a jeśli się nie uda – wystąpimy z niej.

Wszystkie cytaty pochodzą od ks. Adama Bonieckiego i coraz mniej z nich jest zmyślonych.
Trwa ładowanie komentarzy...