Działacze ONR z wypłatami z programu 500+. Ministerstwo uznało ich oficjalnie za rodziny z dziećmi

ONR to już oficjalnie rodziny z dziećmi.
ONR to już oficjalnie rodziny z dziećmi.
Transparenty o białej Europie na Marszu Niepodległości, wieszanie zdjęć polityków PO na szubienicach w Katowicach to działania, które odbiły się szerokim echem w całym kraju. Na szczęście rząd nie zamierza stać z boku.

- Rodzinom z dziećmi, które przygotowały patriotyczne prace plastyczne z wykorzystaniem motywu szubienicy, przysługują wypłaty z programu 500+, jak każdej polskiej rodzinie - poinformowało ministerstwo rodziny.

Tym samym sześciu dorosłych mężczyzn ze zdjęcia może ubiegać się o dopłaty, podobnie jak rodziny z dziećmi, które wykonały ten familijny transparent na Marsz Niepodległości:
W reakcji na decyzję ministerstwa, rodziny nie kryją wzruszenia.

- Zawsze nam brakowało, żeby kupić kominiarki wszystkim chłopa..., dzieciom. Ale od dziś koniec z tym - cieszy się 23-letni Mariusz z podlaskiego ONR, ojciec 88 dzieci w organizacji.

- Kiedy inne rodziny kupowały race i szubienice, my musieliśmy tłumaczyć naszym milusińskim, że śpiewanie "raz sierpem, raz młotem" też przynosi frajdę. Teraz będziemy mogli nareszcie powiedzieć im prawdę - dodaje 20-letni Krzysztof, jeden ze 100 braci z Ruchu Narodowego.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, rodziny z dziećmi z Młodzieży Wszechpolskiej, ONR i Ruchu Narodowego to nie pierwsza grupa rodzin, pierwotnie nie przewidziana w programie 500+.

Wcześniej do programu dołączył ojciec Rodziny Radia Maryja.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia oprócz "Białej Europy" na Marszu Niepodległości i wieczania zdjęć polityków w Katowicach zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...