Masakra na Mazowszu. Tajemniczy mściciel zamordował pomysł na spędzenie wieczoru poza domem

Domniemany sprawca na chwilę przed dokonianiem zbrodni
Domniemany sprawca na chwilę przed dokonianiem zbrodni Fot. netflix.com
Brutalne morderstwo w Warszawie. W jednym z mieszkań na stołecznym Żoliborzu znaleziono zmasakrowane zwłoki planów na spędzenie szalonego weekendu wśród ludzi - podała Komenda Główna Policji w Warszawie. Zdaniem funkcjonariuszy sprawcą okrutnego czynu jest Frank C., były żołnierz Marines znany także jako Punisher.


– Podziurawił je jak sito – twierdzi jeden ze śledczych, wskazując na rozczłonkowane zamiary wyjścia na tańce i szczątki miłej wizyty u przyjaciół. – Z oględzin zadanych ran wynika, że sprawca zadał ofierze 13 odcinków, każdy o długości ok. 50 minut.

Makabrycznego odkrycia dokonała wynajmująca mieszkanie para studentów. Z zeznań złożonych przez Mikołaja P. i Agnieszkę S. wynika, że zaczęli szykować się na spotkanie ze znajomymi w jednym z barów na Placu Zbawiciela, kiedy ich ochocze przygotowania niespodziewanie przerwał znajomy sygnał czołówki Netflixa.

– Widok był potworny, z naszych nadziei na całonocną balangę właściwie nie było czego zbierać – twierdzi zestresowana Agnieszka. – Ze strachu schowaliśmy się z Mikołajem na kanapie pod kocem, a nadzieję na przetrwanie dawał nam tylko wątły blask ekranu telewizora z S01E01 "Punishera".


Przerażeni młodzi ludzie w panice odcięli się od świata i zaciągnęli zasłony na okna. Na chwilę przed wyciszeniem telefonów zdążyli tylko napisać bliskim, że wypadło im coś pilnego, i z dzisiejszych planów muszą z żalem zrezygnować.

– Pracujący na miejscu zespół dochodzeniowo-śledczy ustalił, że wśród ofiarą szaleńczego ataku są m.in. daremne próby znalezienia wolnego stolika w piątkowy wieczór, 10 minutowa kolejka przy barze i zdawanie się na łaskę lub niełaskę barmana, kilkugodzinne słuchanie tanecznych hitów rodem z Eski, wielokrotne przebicie taryfy Ubera podczas powrotu do domu oraz jutrzejszy poranny ból głowy.

Policja nadal nie wie, czy sprawcy zostaną postawione zarzuty morderstwa. Jak ustalił ASZdziennik, w grę wchodzi również przyznanie "Punisherowi" policyjnego medalu "Za ofiarność i odwagę" w ramach zasług za troskę o komfort pary studentów z Żoliborza.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydrzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...