Panika w Warszawie. W centrum miasta zbudził się uśpiony od dawna Świeżak

Fot. youtube.com/chaseit
Gdy wszyscy byli pewni, że największe zagrożenie minęło, on znowu dał o sobie znać. Najwyższy stopień zagrożenia świeżakowego wydało Centrum Zarządzania Kryzysowego w Warszawie – dowiaduje się ASZdziennik. Po południu w sercu miasta przebudził się Świeżak, na którego modę naukowcy uznali wcześniej za wymarłą.

W stolicy trwa ewakuacja Śródmieścia i przyległych dzielnic. Na OLX i facebookowych grupach świeżakowych pojawiły się komunikaty, w których władze miasta proszą ludność o powstrzymanie się przed oddawanem Świeżakowi czci i apelują o zaprzestanie bicia pokłonów.
– Z dyskontów w całej Warszawie wylegli klienci i zaczęli błagać o łaskę oraz odpuszczenie win – twierdzą służby ratunkowe. – Mieszkańcy są przekonani, że to zemsta Świeżaka za opieszałość w zbieraniu punktów i zbyt skromne zakupy, jakie dotąd poczynili.

Klienci usiłowali wyprosić okazując paragony i obiecując poprawę, ale nie ukoiło to gniewu Świeżaka. Wojsko musiało poderwać myśliwce, jednak ostrzał z rakiet nie zrobił żadnego wrażenia na potworze.

ASZdziennik ustalił, że zbudzony Świeżak to budzący trwogę Pieczarka Piotrek. Jak dotąd monstrum nie przedstawiło miastu żadnych żądań. Policja apeluje do matek i ojców, by ich hore curki zostały w domach.

– Nie zgrywajmy bohaterów – przypomina jeden z pracujących na miejscu ratowników w rozmowie z ASZdziennikiem.

Przypomina bowiem, że jeszcze nie tak dawno Pieczarka Piotrek z łatwością opętał cały kraj. Łatwo się zatem domyślić, co zdolny jest zrobić z jednym niespełna 2-milionowy miastem.

To jest ASZdziennik, ale Pieczarka Piotrek naprawdę zrównuje Warszawę z ziemią.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...