PornHub podpisał umowę z TVP. Serwis kupił prawa do najbardziej obscenicznych pasków z TVP Info

Fot. pornhub.com/tvp.info
Choć rzucają mu kłody pod nogi, Jacek Kurski skutecznie wyciąga TVP z finansowej ruiny. Telewizja Polska podpisała umowę przedwstępną z amerykańskim serwisem PornHub, gigantem w branży filmów dla dorosłych – dowiaduje się ASZdziennik.

Stacja sprzeda serwisowi prawa do emsiji najbardziej wyuzdanych pasków z TVP Info i wieczornego wydania "Wiadomości".

– To efekt analizy preferencji naszych użytkowników – poinformował rzecznik prasowy serwisu PornHub. – W pierwszej dziesiątce najczęściej wyszukiwanych fraz od pewnego czasu zaczęły pojawiać się perwersyjne teksty, od których nawet nasi analitycy płonęli rumieńcem.

Szybko okazało się, że autorem tak pożądanych obscenicznych produkcji jest telewizja publiczna z Polski. PornHub podkreśla, że decyzję o zakupie praw poprzedziła wielomiesięczna analiza prawna.

– Materiały okazały się naprawdę hardcore'owe i mieliśmy obawy, że mogą naruszać wypracowane w firmie standardy i prawo lokalne z 34 stanów USA – przyznaje rzecznik amerykańskiego serwisu. – Dostaliśmy jednak pisemne zapewnienie, że tego rodzaju ekscesy są na terenie Polski całkowicie legalne i można pokazywać je w TV nawet przed 22:00.

Wszystko wskazuje na to, że będzie to pierwszy tak duży eksportowy hit Telewizji Polskiej. Choć wartość kontraktu pozostaje tajemnicą, to zdaniem specjalistów umowa może opiewać nawet na 20 mln dolarów. Zadowoleni są także internauci, którzy namiętnie korzystają z serwisu.


– Lubię patrzeć, jak mówią brzydkie rzeczy, dogadzają rządowi i posuwają się do manipulacji – twierdzi zastrzegający anonimowość fetyszysta z Warszawy.

Kategoria "Paskoseksualni" pojawi się w ofercie PornHuba do końca roku. ASZdziennik ustalił, że strona polska chciała sprzedać serwisowi kolejne produkcje, ale do zawarcia kolejnych umów nie doszło.

– Te króliki z Ministerstwa Zdrowia? Nie dotykamy się do takiej perwy, stary – stwierdził rzecznik serwisu PornHub.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Seks
Trwa ładowanie komentarzy...