Sukces pasażera z zaparowanymi okularami. Po raz pierwszy tej jesieni wysiadł na dobrym przystanku

Fot. 123rf.com / Pixabay
Jakbym trafił szóstkę w totka! - tak o swoim szczęściu mówi 28-letni Krzysztof, który przed chwilą wysiadł z tramwaju linii 33 przy Hali Mirowskiej w Warszawie. Pomimo całkowicie zaparowanych okularów mężczyzna wybrał dobry przystanek, choć do ostatniej sekundy wahał się, czy to aby nie Kino Femina.

– Tylko połowa tego sukcesu to cierpliwość i umiejętność przyznania się do złego przystanku po porażce – zdradza ASZdziennikowi tajemnice swojego zwycięstwa. – Reszta jest już w rękach losu – uśmiecha się, znacząco wskazując palcem w stronę nieba.

Skromny mężczyzna przyznaje, że stara się pomagać swojemu szczęściu. Gdyby nie narzucony sobie rygor, o dzisiejszym sukcesie mógłby tylko pomarzyć. Wcześniej zdarzało mu się wykonywać dziwną pętlę na przystankach: i gdy po wyjściu z tramwaju orientował się, że źle wybrał, wracał do składu innymi drzwiami i kontynuował podróż w innym wagonie. Dzięki temu unikał dyskomfortu psychicznego i krzywdzących ocen w myślach współpasażerów.

Dziś nie jest jednak tym samym człowiekiem.

– Trenuję głównie wieczorami, pijąc po dwa-trzy kubki gorącej herbaty w okularach na nosie – podkreśla 28-latek. – W ciągu dnia zdarza mi się zjeść parującą zupę, domowa pomidorówka mojej mamy dobrze aklimatyzuje do warunków panujących w komunikacji miejskiej.

Ze statystyk prowadzonych przez ZTM wynika, że to pierwszy tak dobry wynik 28-latka w tym sezonie grzewczym.

– Jak dotąd najbliżej sukcesu był przedwczoraj, gdy próbując dotrzeć autobusem 111 do Muzeum Narodowego uplasował się na środku Mostu Poniatowskiego – usłyszeliśmy od kierowcy warszawskiego autobusu, który od pierwszego dnia jesieni wytrwale kibicuje 28-latkowi.


Z samego zwycięstwa najbardziej cieszy się jednak Krzysztof.

– Mam nadzieję, że w Arkadii mają już dużo cieplutkich wełnianych czapek na zimę – przyznaje 28-latek, wchodząc na warzywny targ Hali Mirowskiej.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...