7 halloweenowych przebrań, które przerażą każdego 30-latka [materiał tylko dla 30+]

Youtube.com / The Office US
Zombie i wampiry są dobre dla młodzieży. Kiedy jesteś po trzydziestce, strach budzi w tobie coś zupełnie innego. Przed wami 7 najbardziej przerażających strojów na Halloween dla 30-latków.

1. Kredyt hipoteczny na 30 lat

Niewiele jest bardziej przerażających rzeczy dla 30-latków niż niepewność finansowa i wizja długu na całe życie. A jeśli kredyt zaciągnęli z partnerem lub partnerką i nie są pewni wspólnej przyszłości? Oto prawdziwy horror.

2. Rozmowa z partnerką o powiększeniu rodziny

Jeśli większość twoich kolegów jest w związku i chcesz wzbudzić w nich przerażenie, przebież się za rozmowę o tym, że chyba już najwyższa pora pomyśleć o dziecku, bo czas ucieka, a Ona nie robi się coraz młodsza. Dodatkową opcją dla znudzonych halloweenowymi strojami z motywem krwi jest przebranie za spóźniający się okres.

3. Impreza, która nie kończy się o 23.00

Twoi 30-letni znajomi nie będą mogli zasnąć w nocy, kiedy przypomną sobie twoje przebranie za nieprzespaną noc. Ironiczne, co nie? Twój strój wywoła ciarki strachu i strużki zimnego potu na samo wspomnienie morderczego kaca i trzech godzin snu przed pójściem do pracy.

4. Sukces rówieśnika

Jeśli swoim przebraniem chcesz przywołać upiory przeszłości, przebierz się za kuzyna Michała. Wiesz, tego w twoim wieku, który teraz prowadzi własną firmę. Tego, o którym zawsze przypominają ci rodzice i do którego porównujesz się w trakcie bezsennych nocy. Nie przejmuj się, że twoi znajomi nie zrozumieją twojego przebrania - oni też mają swojego kuzyna Michała.

5. Rozmowa z matką, podczas której zapyta, jak idzie realizacja twoich planów

Przypomnij gościom imprezy halloweenowej koszmar, który powtarza się za każdym razem, gdy odwiedzają dom rodzinny. Czy dostałeś już awans? Jak idzie pisanie doktoratu? Masz wreszcie dziewczynę? Na te pytania odpowiedzą sobie sami, gdy już uciekną z krzykiem do swoich wynajętych mieszkań.

6. Seriale, których twoi znajomi nie kojarzą, więc pomyślą, że są za starzy

Jasne, wszyscy znają "House of Cards" i "Stranger Things", ale kiedy w ramach przebrania oblepisz się nazwami typu "Travelers" czy "Dear White People", wszyscy na imprezie zwariują. Wywołasz FOMO tak silne, że ludzie pouciekają do domów nadrabiać zaległości, żeby zrozumieć wszystkie możliwe odniesienia popkulturowe, włącznie z tym dotyczącym jednego odcinka trzeciego sezonu "Hemlock Grove".

7. Słowa, które brzmią, jakby wypowiedział je twój ociec / matka

Każdy ma przekonanie, że nie stanie się jak własny ojciec lub matka. Aż do momentu, gdy wypowie TE słowa. Przypomnij znajomym, jak użyli zwrotu "Za moich czasów..." albo "To było z twojej strony bardzo nieodpowiedzialne" i spraw, że dreszcz przejdzie im po plecach, kiedy uświadomią sobie, że zamieniają się w swoich rodziców.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...