Magdalena Ogórek demaskuje protest lekarzy. Dostali na start Mercedesy i rezydencje na setki łóżek

Fot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta
Kolejny sukces młodej reporterki śledczej TVP Info. Po nagłośnieniu tzw. "afery starbucksowej" Magdalena Ogórek nie zamierza spocząć na laurach. W dochodzeniu przeprowadzonym za pośrednictwem Instagrama reporterka ustaliła, że młodzi lekarze dostają na start rezydencje na setki łóżek i luksusowe Mercedesy.


– Wypomina mi Pani, że całe życie ciężko pracowałam, by zarobić na to, co mam? Nie dostałam na start mieszkania i mercedesa od tatusia lekarza – wytknęła Ogórek na Instagramie jednej z wspierających protest lekarek.

Wcześniej reporterka wcieleniowa Ogórek w przebiegłym fortelu przyznała bowiem, że korzysta z prywatnych przychodni, bo w publicznych nie chciało jej się czekać. Na to wszystko zapracowała jednak w pocie czoła, na dowód czego zaprezentowała bogate w postaci kolekcji selfie.

Wyniki dochodzenia Ogórek potwierdził ASZdziennik. W całej Polsce znajdują się bowiem ośrodki, w których lekarze spędzają nawet po 300 godzin miesięcznie. Niektórzy w nich w godzinach pracy wożą się luksusowymi, sprowadzonymi na zamówienie mercedesami.


– Siedzi Pani na Instagramie w ramach relaksu? – nie odpuszczała lekarce Ogórek, która swoimi selfie z filtrem Calendron zdążyła wcześniej uczynić z reportażu interwencyjnego prawdziwe dzieło sztuki. – Bo naiwnym ludziom mówicie właśnie w mediach, że "jesteście przepracowani po 40 godzinie dyżuru, ratując życie pacjentów – dodała znana z rzetelności i mocnego kręgosłupa moralnego dziennikarka.

– Sami wybrali sobie ten zawód. W czym są lepsi od nauczycieli, śmieciarzy, prawników, pań kasjerek? Ratują życie?! Jak widać – siedzą na Instagramie – ujawniła na swoim Instagramie. – Właśnie pokazaliście jak wygląda Wasze "40 godzin pracy bez przerwy".

I kropkę nad "i" postawiła nowym selfie po powrocie do domu z wyniszczającej, ratującej ludziom życie pracy, do czego w przeciwieństwie do lekarzy doszła sama, bez niczyjej pomocy i wmawiania naiwnym ludziom w mediach bzdur o latte.

Ten moment, kiedy wracam do domu po pracy #szczęśliwa #ilovemyjob #ilovemyhome #ilovemyfamilysomuch

Post udostępniony przez Magdalena Ogórek (@magdalena.ogorek)

To jest ASZdziennik. Żaden cytat Magdaleny Ogórek nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...