Komisja smoleńska, TVP i antyszczepionkowcy. Tylko u nas plan wizyty Dana Browna w Polsce!

Fot. danbrown.com
Z prywatną wizytą do Polski przybył autor międzynarodowych bestsellerów Dan Brown - dowiaduje się ASZdziennik. W Warszawie pisarz ma szukać inspiracji literackich, a także przeprowadzić research do swojej kolejnej sensacyjnej powieści.


Tylko u nas pełny plan wizyt Dana Browna w Warszawie. Zobaczcie, gdzie najłatwiej spotkać się z autorem.

16:00. Lądowanie na Okęciu i podróż taksówką do Śródmieścia.

Dan Brown spotka się z panem Zenonem, administratorem fanpage'a "Uber=HIV Polska". Podczas podróży autor pozna skrywaną prawdę o podziemiu przewozowym w Polsce. Po części oficjalnej Brown spróbuje kreatywnie połączyć wątek walki o klienta z kulminacyjną sceną oblewania aut lewusów z Ubera gęstą, cuchnącą cieczą.

16:30. Wizyta na kolegium redakcyjnym w TVP Info.

W siedzibie Telewizji Polskiej autor skosztuje wyjątkowej, lokalnej narracji. Dowie się jak łączyć "pucz", "rezydentów", "latte" i "Merkel" w zgrabny nagłówek wymierzony w totalną opozycję. W czasie prywatnej audiencji u autora czerwonych pasków Brown będzie rozmawiał o swobodzie szkalowania podczas przekraczania granic między fantasy a literaturą faktu.

17:00. Spotkanie z komitetem klientów Poczty Polskiej.

W Urzędzie Pocztowym przy ul. Świętokrzyskiej autor porozmawia z delegacją warszawiaków czekających po odbiór awizowanej przesyłki. W czasie zaplanowanego na 45 minut spotkania dowie się, że tu nie stał. Pozna kilkanaście spiskowych teorii o tym, dlaczego czynne jest tylko jedno okienko, i zostanie uświadomiony, że maszyna do wydawania numerków się pomyliła i ta pani była tu wcześniej przed Brownem.

17:45. Kongres Antyszczepionkowców.

Dan Brown wysłucha prelekcji autora bloga SkrywanaPrawdaNOP.blogspot.com. Z uczestnikami kongresu będzie rozmawiał o tym, czego nie powie mu żaden lekarz. Pozna praktyki dodawania do szczepionek przeciw różyczce ścieków przemysłowych z Chin, Tajwanu i Wietnamu. W części artystycznej będzie mógł samodzielnie uświadomić capslockiem ofiarę prania mózgu przez Big Pharma. Z powodu napiętego grafiku wizyty Dan Brown nie weźmie udziału w ospa-after-party.

18:30. Czas wolny na Zbawiksie.

25-letni Gabriel z Powiśla odkryje przed Brownem tajemnice mikrobrowarów. Pisarz dowie się, że koncerny chcą go otruć lagerami i 16 razy usłyszy, że chmiel to tylko przyprawa, i że pokal to nie kufel. Okultyzm. Teoria spisku. Neopogaństwo. Astrologia. To tylko niektóre z nazw rzemieśliniczych piw z domowego browaru Gabriela, jakich skosztuje dziś Dan Brown.

19:50. Rozmowa z Krzysztofem Ziemcem.

Spotkanie w cztery oczy w studiu na Woronicza. Nikt jeszcze nie powiedział Krzysztofowi Ziemcowi, co ma powiedzieć w rozmowie z Brownem.

20:30. Seans "Botoksu" Patryka Vegi.

Dan Brown odkryje prawdę o polskich konsumentach kawioru, którzy 17 proc. swoich pacjentów mordują garotami ze stetoskopów. Po seansie debata o kulisach głodówki rezydentów z ekspertami portalu TVP.info.

22:00. Warsztaty kreatywnego pisania na posiedzeniu Komisji Smoleńskiej.

Zajęcia poprowadzi Antoni Macierewicz. Szef MON omówi z Danem Brownem logiczne luki w jego dotychczasowym dorobku literackim. W programie warsztatów m.in. budowanie napięcia w dochodzeniu do prawdy i problematyka wprowadzania do fabuły sztucznej mgły, chemitrailsów oraz bomb terombarycznych.

23:00. Spotkanie z fanami i zakończenie wizyty w Warszawie.

Spacer ulicami miasta w towarzystwie warszawiaków. Przechodnie zdradzą Danowi Brownowi co kryje się za wymyślnymi nazwami osiedli mieszkaniowych, opowiedzą prawdę o składzie chemii sprowadzanej z Niemiec i wytłumaczą, że smog to spisek tych, którzy chcą wyłudzić od posiadaczy kart miejskich jeden dzień bezpłatnych przejazdów komunikacją.To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...