Uwaga! To nie deszcz pada dziś z nieba. MON: Polska jest prewencyjnie kropiona wodą święconą

Fot. Hustvedt / CC 3.0
Po frekwencyjnym sukcesie Różańca do Granic Polska sięga tym razem po jeden z sakramentów. Jeśli akcja się powiedzie, kraj znów stanie się w pełni katolicki.


– MSW i MON przeprowadzą w niedzielę prewencyjne pokropienie Polski wodą święconą w ramach rekatolizacji kraju – dowiaduje się ASZdziennik.

10 tys. samolotów Dromader wyruszy dziś w niebo, aby w ramach akcji "Chrzest" zapewnić Polsce bezpieczeństwo i pomyślność na następne tysiąclecie.

– Czasy są niespokojne, nasila się wojna kulturowa, młodzi coraz częściej mieszkają bez ślubu, a stare wartości odchodzą w zapomnienie. Ale nie u nas – klarował założenia akcji Mariusz Błaszczak.

– Wojsko Polskie z dumą uczestniczy w tej najważniejszej bitwie – dodał Antoni Macierewicz, który osobiście zasiądzie nad sterami samolotu, który zrzuci wodę święconą nad stołecznym Placem Zbawiciela.

Jak wynika z naszych informacji, do ponownego ochrzczenia nie jest konieczne wyjście z domu. Osoby, które nie będą uczestniczyć w sakramencie, zostaną potraktowane jak zwykle.

Chrzest zostanie im zaliczony z automatu.

To jest ASZdziennik. Wszelkie cytaty i wydarzenia są jeszcze zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...