Bestialski atak polskich ultrasów Florence + The Machine. Jednym filmem doprowadzili ją do łez

Fot. vimeo.com/237593634
Obława na terenie 16 województw. Policjanci z całego kraju poszukują członków 100-osobowej szajki, która dopuściła się emocjonalnego szantażu na uczuciach rudowłosej 31-latki z Wielkiej Brytanii – dowiaduje się ASZdziennik.

Sprawcy opublikowali w sieci szokujące nagranie z ustawki zorganizowanej pod pretekstem dziesięciolecia zespołu Florence and the Machine. Na filmie wyraźnie widać, jak grupa polskich ultrasów chce wywołać na twarzy liderki zespołu łzy wzruszenia i publicznie nawiązuje do 30 jej piosenek.

Niestety szantażyści dopięli swego.
– Wzruszyłam się do łez – czytamy na facebookowym profilu poszkodowanej, zapłakanej 31-latki. - Przytłacza mnie wasza kreatywność i poświęcenie - dodała, wyraźnie przytłoczona bestialskim atakiem polskich bojówek.
Policja zdecydowała się na udostępnienie kontrowersyjnego nagrania. Liczy, że uda się zidentyfikować i zatrzymać wszystkich uczestników zajścia.

– Ekran spływa brokatem, a wianki plotą się gęsto – ostrzega starszy aspirant Paweł Małkowski z Komendy Głównej Policji w Warszawie. – Poraża też znieczulica świadków, którzy widząc napaść na emocje 31-latki nie reagują i nadal tańczą do jednej z jej piosenek.


Dodaje, że skłonność do takich fanowskich akcji nie pojawia się u młodzieży nagle, i że konieczny jest lepszy monitoring playlist na Spotify oraz upodobań koncertowych ze strony rodziców i nauczycieli.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.

Autora znajdziesz na Twitterze: @lukaszjadas
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...