W paszkwilu TVP Info podmieniliśmy lekarzy na Jana Pawła II. Zobacz, jak wygląda propaganda Pereiry

Fot. TVP Info / ASZdziennik
TVP Info od dwóch dni prześwietla profile społecznościowe protestujących lekarzy. Lustracją objęte są instagramy i facebooki, każde uśmiechnięte zdjęcie i każda potrawa inna niż schabowy u mamy. Efektem jest szczujący paszkwil na stronach TVP Info zarządzanych przez Samuela Pereirę. Nie wszyscy jednak widzą w nim ordynarną, niszczącą propagandę.


Dlatego dla jasności postanowiliśmy w tekście Ziemowita Kossakowskiego podmienić bohatera. Nie żeby wybielać lekarzy, ale żeby pokazać, że wobec propagandy nikt nie jest bezpieczny. Po prostu jeszcze nie znalazł się na celowniku cyngli TVP.

Oto materiał TVP Info, gdyby szturmowcy Pereiry wzięli za cel najlepszego Polaka w dziejach.

TVP Info o lekarzach:

TVP Info o Janie Pawle II:

TVP Info o lekarzach:
Internauci przeglądając profile internetowe Katarzyny Pikulskiej, odnaleźli szereg zdjęć z jej zagranicznych wojaży. Okazało się, że twarz protestu regularnie odwiedza egzotyczne zakątki świata, choć – jak twierdzą jej obrońcy – przynajmniej niektóre z nich są przy okazji pomocy przy akcjach humanitarnych.

TVP Info o Janie Pawle II:
Internauci przeglądając profile internetowe Karola Wojtyły, odnaleźli szereg zdjęć z jego zagranicznych wojaży. Okazało się, że twarz walki z biedą regularnie odwiedza egzotyczne zakątki świata, choć – jak twierdzą jej obrońcy – przynajmniej niektóre z nich są przy okazji pomocy przy akcjach humanitarnych.
TVP Info o lekarzach:
Lekarzy z Porozumienia Rezydentów Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy wspierają przedstawiciele totalnej opozycji i zwolennicy Komitetu Obrony Demokracji.

TVP Info o Janie Pawle II:
Duchownego z Watykanu wspierają przedstawiciele totalnej opozycji i zwolennicy Komitetu Obrony Demokracji.
TVP Info o lekarzach: Jak się okazało, Rynkiewicz podobnie do Pikulskiej jest miłośnikiem zagranicznych podróży. Ponadto gustuje w kanapkach z kawiorem i drogich trunkach. Wszystko za 9 zł za godzinę pracy...


TVP Info o Janie Pawle II:
Jak się okazało, Wojtyła podobnie do Pikulskiej jest miłośnikiem zagranicznych podróży. Ponadto gustuje w kremówkach i drogich ciuchach. Wszystko za 9 zł za godzinę pracy...
To jest ASZdziennik przeciw propagandzie. Żaden z cytatów o lekarzach na TVP Info nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...