Szokujące wideo z TVP Info. Pokazali skrajne ubóstwo umysłowe swoich sond ulicznych

Fot. TVP Info
W telewizji publicznej bieda aż piszczy. Już ponad 90% sond ulicznych na antenie TVP Info żyje poniżej ustawowej granicy ubóstwa umysłowego – wynika z najnowszego raportu GUS. Na największe zubożenie intelektualne cierpią najnowsze materiały o proteście lekarzy rezydentów.


Raport GUS zbiegł się w czasie z publikacją nagrania, na którym dziennikarz prosi przeciętnych Polaków o obnażenie prawdy na temat zarobków lekarzy w Polsce. Na filmie widać do czego zdolna jest posunąć się klepiąca umysłową biedę sonda TVP Info, by zdyskredytować protest głodowy rezydentów używając zwykłych ludzi jako żywych tarcz w walce partyjnej.

Nie wolno nam ze strachu, przerażenia czy wstydu odwracać oczu od telewizyjnego ubóstwa intelektualnego, dlatego zdecydowaliśmy się opublikować ten drastyczny materiał.
– Bieda ma różne oblicza GUS – czytamy w komentarzu do badań. – Najbardziej przeraża, że coraz częściej dotyka dziennikarzy młodych, co skutkuje wyniszczeniem kręgosłupa moralnego i zanikiem ośrodków w mózgu odpowiadających za rzetelność.

Na opłakaną sytuację sond TVP Info zareagowali już Polacy na Facebooku. Członkowie powołanej grupy "TVP Info klepie umysłową biedę" usiłowali zorganizować zbiórkę datków na rzecz ubogich intelektualnie sond.

Ale potem sobie przypomnieli, ze już płacą za nie abonament.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia oprócz sondy TVP Info zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...