Będzie łatwiej w "Milionerach"! Po zgłoszeniu nieprzygotowania facet nie będzie mógł tego dnia pytać

Fot. player.pl/milionerzy
Już ponad 90% uczestników "Milionerów" skarży się na stresującą atmosferę w studiu i zbyt wysokie wymagania stawiane przez Huberta Urbańskiego – wynika z najnowszego sondażu CBOS. Na szczęście teleturniej wprowadza od dawna oczekiwane zmiany.

Już od dziś przed turą eliminacyjną "kto pierwszy ten lepszy" uczestnicy programu będą mogli zgłosić nieprzygotowanie – dowiaduje się ASZdziennik. Dzięki temu facet nie będzie mógł wywołać ich do odpowiedzi.

– Uwziął się na mojego Wojtusia – skarży się na Huberta Urbańskiego mama 36-latka z Gdyni, który w jednym z ostatnich programów odpadł już na drugim pytaniu. – Dwa razy w ciągu jednego programu wywołał go na środek i zaczął zadręczać, a to taki wrażliwy i dobry chłopiec, no może tylko trochę leniwy.

Pierwsze odcinki "Milionerów" z kołem ratunkowym "Nieprzygotowanie" zostały już nagrane i jak na razie nowa formuła sprawdza się doskonale.

– Ta opcja uratowała mi życie – zdradza ASZdziennikowi 40-latka z Warszawy. – Wygrałam eliminacje i Urbański już chciał wziąć mnie do odpowiedzi, ale na szczęście nie miał do tego prawa.

– Zresztą ta wiedza do niczego mi się w życiu nie przyda – dodaje.

"Hejka, jutro mam "Milionerów", ale przez ostatnie 15 lat trochę zaniedbałem wiedzę ogólną, a teraz tak z dnia na dzień trochę trudno mi to ogarnąć. Co robić? Zjeść surowego ziemniaka i zostać w domu? Zgłosić się na dyżurnego, zmoczyć jakąś gąbkę i liczyć, że mnie to ominie? Brać nieprzygotowanie? Podobno są tylko dwa w sezonie. Tylko nie piszcie, że trzeba było się uczyć. Dzięki" – pisze na Facebooku Darek, jeden z zestresowanych kandydatów do programu.

ASZdziennik ustalił, że Darek może wyjść z tej opresji cało. "Nieprzygotowanie" to bowiem nie jedyna zmiana, jaka czeka "Milionerów"

Od dziś przed rozpoczęciem każdego programu Hubert Urbański będzie losował tzw. "szczęśliwy numerek". Z liczb od 1 do 10 losowo wybierze jedną, a osoba zajmująca dane miejsce nie będzie musiała nawet brać udziału w uciążliwych eliminacjach i będzie mogła od razu opuścić studio TVN.


To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.

Autora znajdziesz na Twitterze: @lukaszjadas
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...