Czarny dzień Ekstraklasy. Traci dziś jedynych gości, którzy potrafili ludziom wmówić, że nie jest shitem

mat. promocyjne
Wielu spodziewało się, że ten dzień nadejdzie, ale do końca żyło złudną nadzieją, że jeszcze nie w tej kolejce. Niestety. Od dziś Ekstraklasa będzie tak dobra, jak jej ostatni mecz.


– Andrzej Twarowski i Tomasz Smokowski od dziś znikają z anteny Canal+ i nie będą już dla tej stacji prowadzić Ligi+ Extra – poinformował na Twitterze Krzysztof Stanowski czym wprawił w popłoch wszystkie kluby od szczytu po dół tabeli.

W całym kraju trwają nadzwyczajne obrady zarządów drużyn, psychologowie pracują już indywidualnie z piłkarzami, a spółka matka Canal+ poprosiła zarząd paryskiej giełdy o wstrzymanie handlu akcjami.

– Spółka nie jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwa akcjonariuszy, gdy bez duetu Smokowski/Twarowski opinia publiczna zetknie się z grą obronną Cracovii, kontratakami Piasta Gliwice czy wszystkim Legii Warszawa bez znieczulenia – czytamy w oficjalnym komunikacie C+.

O sprawie wie też UEFA, która otrzymała już sygnał S.O.S. znad Wisły. Niestety, jak się dowiadujemy, nawet ta organizacja nie jest w stanie w tak krótkim czasie zapewnić zastępstwa pary komentatorów.

Dlatego władze ligi nie miały wyboru i musiały podjąć jedyną, dającą jakiekolwiek szanse decyzje.

Jak wynika z naszych informacji, do czasu wypełnienia wyrwy po Smokowskim i Twarowskim mecze Ekstraklasy będą odbywać się bez kamer.

To jest ASZdziennik. Wydarzenia i cytaty zostały częściowo zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...