Trwoga w ISIS. Wojciech Cejrowski zagroził islamistom użyciem mema z Demotywatorów

Fot. Lukasz Wadolowski / Agencja Gazeta
Po tym ataku ISIS już się nie podniesie. W ciągu ostatnich 24 godzin Państwo Islamskie wycofało się z okupowanych terenów w Syrii, a jego szeregi opuściło ponad 2,5 tysiąca bojowników – podał amerykański departament obrony.


To skutek pogróżek, jakie pod adresem ISIS padły ze strony Wojciecha Cejrowskiego. Znany podróżnik na antenie TVP Info zagrzmiał, że w walce z islamskim terrorem nie zawaha się użyć ciężkiego kalibru memów z serwisu Demotywatory.pl.

Cejrowski zagroził bowiem bezczeszczeniem zwłok dżihadystów świńską krwią. To pomysł, który dobrze znają fani Demotywatorów. Mema z wymyśloną historią o generale Pershingu, który miał stosować takie praktyki, tysiące Polaków uznało za "mocnego", prawdziwego i podało go dalej na Fejsie.

– Wszystkie zwłoki trzeba bezcześcić, w ich rozumieniu, świńską krwią, kule muszą być moczone w świńskiej krwi – groził Cejrowski w TVP Info powołując się na strategię, która istniała tylko jako generator lajków na prawicowych fanpage'ach. – A jak do niego nie strzeliliśmy kulą maczaną w świńskiej krwi, to trzeba go pokropić nią przed pochowaniem w ziemi.


Rozbicie ISIS fejkowym memem to nie jedyna zasługa, którą może przypisać sobie Wojciech Cejrowski. Na swojej facebookowej stronie podróżnik ostrzegł warszawiaków, by 12 października nie wsiadali do metra.

Mama jego znajomego znalazła bowiem w Śródmieściu portfel, który postanowiła zwrócić właścicielowi. Gdy udała się pod adres z dowodu osobistego, otworzył jej przemiły młody człowiek wyglądający na Araba. Wzruszył się gestem uczciwej kobiety i w ramach wdzięczności powiedział jej, żeby 12 października nie wchodziła do metra. Kiedy chciała go zapytać o szczegóły, ten nie chciał jej więcej zdradzić.

To jest ASZdziennik. Wypowiedź Wojciecha Cejrowskiego nie została zmyślona.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...