UEFA idzie Krychowiakowi na rękę. Przeciwko Armenii będzie mógł zagrać w kapeluszu i futerku

fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
Grzegorz Krychowiak nigdy nie krył niezadowolenia z jakości i kroju strojów polskiej reprezentacji. Od dawna upominał się w UEFA o możliwość wzbogacenia ich o szczyptę ekstrawagancji dzięki modnym, dobrze dopasowanym dodatkom. Organizacja wreszcie przystała na jego sugestię.

– Po zapoznaniu się się z najnowszą kolekcją haute couture Grzegorza Krychowiaka jesień-zima 2017, zdecydowaliśmy, że oprócz obowiązkowego ubioru Grzegorz będzie mógł zakładać na mecz kapelusz i futrzaną etolę oraz nosić męską torbę, tzw. man bag – oznajmił na specjalnej konferencji przewodniczący UEFA Aleksander Čeferin.

– Oczywiście pod warunkiem, że dodatki będą gustowne, dopasowane kolorystycznie i wykonane z najlepszych materiałów. Jak zawsze u Grzegorza – dodał.

Przeciwko Armenii Krychowiak wystąpi w kremowym kapeluszu Panama Montecristi marki Brent Black, etoli z białego sobola z najnowszej kolekcji Karla Lagerfelda i z torebką Hermes Kelly u boku.

Z tą decyzją nie zgadza się Wojciech Szczęsny i bramkarz otwarcie przyznał to na konferencji prasowej.
Jednak sztab szkoleniowy reprezentacji mocno stoi po stronie stylizacji Krychowiaka.

– Widać, że to poziom światowy. Top klasa – nie kryje zachwytu II trener reprezentacji Bogdan Zając.

Sam Krychowiak przyznaje, że wahał się jeszcze nad nieco inną stylizacją.

– Myślałem też o bordowym stetsonie Borsalino z filcu południowoamerykańskich merynosów, norkach od Stéphana Rollanda i czerwonej torebce Louis Vuitton ze skóry aligatora – opowiada piłkarz.

– No nic, najwyżej będę miał strój na drugą połowę.

To jest ASZdziennik. Prawie wszystkie cytaty i zdarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...