7 przerażających sytuacji z życia Polaków, które powinny znaleźć się w najnowszej "Pile"

Fot. mat. promocyjne
Nadchodzący horror "Piła. Dziedzictwo" owiany jest aurą przerażającej tajemnicy: nikt nie wie, jakim próbom zostaną tym razem poddani uczestnicy. ASZdziennik jako pierwszy dotarł do szczegółów.

1. "Piła:Taśma"

Dwupokojowe mieszkanie we Wrocławiu. Uwięziona w nim para 30-latków musi szybko znaleźć początek taśmy klejącej, inaczej zakwestionowane zostanie męstwo jednego z lokatorów i pojawią się oskarżenia o zmarnowane życie.

2. "Piła: Grupa na Fejsie"

Facebook. Grupa znajomych ze studiów. Noc. Bohater trafia do konwersacji o osiągnięciach dzieci swoich koleżanek i kolegów, z której nie może się wyplątać. Jeszcze chwila, a zginie pod tonami lukru i hipokryzji.

3. "Piła: Dyskont"

Kolejka w sklepie. Bohater robi zakupy za 40 zł, za które może otrzymać cenną naklejkę. Tuż za nim czają się jednak dwie matki, które zrobią wszystko, żeby ją od niego otrzymać. Jedna z nich ma chorom curke.

4. "Piła: Przestworza"

Samolot. Lot transatlantycki. Bohater siedzi uwięziony nudzącym się dzieckiem, a śpiącym emerytem. Musi wybłagać u stewardessy zmianę miejsca zanim emeryt się obudzi i zacznie strofować dzieciaka wyrzekając na współczesną młodzież. Albo trafi w ogień krzyżowy, gdy do kłótni dołączy matka chłopca.

5. "Piła: Kurier"

Kawalerka w Płocku. 29-latek już ma wychodzić do pracy, kiedy otrzymuje SMS-a od kuriera, że dostarczy przesyłkę między 9. a 17. i prosi, żeby był ktoś wtedy w domu. Jeśli bohater ulegnie i weźmie urlop, kurier przyjedzie po 18.

6. "Piła: Obiadek"

Uroczysty obiad, na którym córka przedstawia rodzinie narzeczonego. Zapomina jednak wspomnieć, że narzeczony jest wegetarianinem, a przyszła teściowa właśnie stawia na stole swoją popisową pieczeń z wołu. Za chwile zapyta się ile nałożyć.

7. "Piła: Peleryna"

Beskidy. Pada. Grupa znajomych wybiera się na przechadzkę. Nagle jeden z nich proponuje, że zrobi fotkę na Fejsa. Bohater ma kilkanaście sekund na reakcję. Inaczej cała Polska zobaczy go w niedopasowanej biało-czerwownej foliowej pelerynie.

To jest ASZdziennik dla filmu "Piła: Dziedzictwo".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...